• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dainininkė Monika Linkytė pristato pirmąjį savo vaizdo klipą (video)  1 

Autorius: Eli
2014-12-04 10:00:00

Dainininkė Monika Linkytė pristato pirmąjį savo vaizdo klipą (video)
Monika Linkytė lietuviškos muzikos gerbėjams puikiai pažįstama dėl savo stipraus balso bei saikingo, moteriško įvaizdžio. Talentinga mergina jau kitais metais pristatys debiutinį muzikos albumą, o šiandien ji suteikia proga paklausyti naujos dainos bei pasigrožėti pirmuoju atlikėjos muzikos klipu.

Dainos „Skęstu“ žodžiai ir melodija gimė pačios M.Linkytės galvoje, tačiau įgyvendinti šį kūrinį ji nusprendė žinomo muzikos prodiuserio Leono Somovo studijoje. „Pamaniau, kad noriu ko nors naujo, buvo įdomu įrašyti dainą su žmogumi, kuris dar nėra dirbęs su mano muzika. Atėjau pas L.Somovą, kartu su juo dirbo muzikos prodiuseris Few Folder. Taigi, trise „gimdėme“ dainą „Skęstu“. Tai – pirmasis mūsų bendras darbas ir aš labai džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu“, – sako M.Linkytė.

Kūrinio eilutės, kuriomis ji guodžiasi, kad negali pakeisti ją skandinančių jausmų, užmina mįslę – ar mergina šiuo metu išgyvena aistringą meilę? Tai komentuodama Monika droviai šypsosi, bet visko iki galo neatskleidžia.

„Na, kai įsimyli, atrodo, nebegali nieko padaryti. Atrodo, kad tiesiog skęsti, tiesiogine prasme. Apie tai ir dainuoju, – sako ji. – Tikriausiai asmeniniai išgyvenimai prisideda prie dainų kūrybos, nes tai, kas yra pačios išgyventa, padeda lengviau viską pasakyti. Kita vertus, talentingi žmonės gali būti ir gerais aktoriais: jie moka perimti iš aplinkinių emocijas, įsikūnyti į jų jausmus, gal nevisai tiksliai suprasdami, kaip jaučiasi šalia esantys, bet įtaigiai juos atkartodami.“

Dainos „Skęstu“ vaizdo klipe žavi šviesiaplaukė M.Linkytė pasirodo pati. Spaudžiant pirmam šaltukui, ji kelias valandas filmavosi atviruose laukuose Kauno rajone. „Dirbome ekstremaliomis sąlygomis: buvo nulinė temperatūra, o aš vilkėjau tik plonytę suknelę. Žiauriai išgyvenau, kad su mano pašlijusiu imunitetu paskui dvi savaites teks gydytis. Tačiau nė gerklė neperštėjo, viskas gerai“, – pasakoja M.Linkytė.

Merginai klipo filmavimo metu teko ne tik dainuoti prieš kamerą, bet ir jodinėti žirgu, kuris simbolizavo nežabotą aistrą. „Antrą kartą gyvenime jojau ant žirgo, buvo šiek tiek baisu, juolab kad teko joti ne tris minutes, o apie pusvalandį. Baisiausia – didelė to gyvūno jėga, kurią tu pajunti. Tačiau besifilmuojant užgimė nauja svajonė – iš tiesų norėčiau išmokti jodinėti“, – šypsodamasi kalba M.Linkytė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rene
2015-01-21 19:28:00
negrazu feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee