• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
E.Dragūnas į SEL grandiozinį šou kvies ir šalies garsenybes
Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2011-06-01 16:57:00

Grupė SEL baigia albumo „Aš kaip žąsis“ pristatymo turą ir ruošiasi didžiausiam metų koncertui „SEL Grand Show“, kuris liepos 9 d. nugriaudės Palangos paplūdimyje prie Centrinės gelbėjimo stoties. Į šį koncertą grupės lyderis Egidijus Dragūnas ketina pasikviesti daugybę pramogų, sporto ir verslo pasaulio garsenybių. Pirmuosius VIP kvietimus dainininkas vakar įteikė legendiniam krepšininkui Arvydui Saboniui.

Saulė, jūra, didžiulė scena, 18 sunkvežimių garso ir šviesos technikos... 2 val. trukmės koncertas, kuriame skambės didžiausi SEL hitai, bus filmuojamas pažangiausia „Full HD“ technologija net 12 kamerų (taip pat ir iš dviejų malūnsparnių), o po to bus išleistas DVD albumas.

„Niekada nesidairiau atgal, tad galiu drąsiai pažadėti, kad šis koncertas bus dar geresnis už ankstesnius. Ypač noriu, kad į šį koncertą atvažiuotų gerbėjai iš mažesnių vietų, nes tokio didelio šou mes neturime galimybės surengti Raseiniuose ar Rokiškyje. Šį pasirodymą ketiname nufilmuoti ir vėliau išleisti pirmąjį SEL koncertinį DVD. Labai tikiuosi, kad į Palangą tą šeštadienį susirinks visi, kas neabejingi SEL muzikai“, – sako grupės lyderis Egidijus Dragūnas.

Į koncertą planuojama parduoti 12 tūkstančių bilietų. Renginio teritorija bus suskirstyta į keturias zonas: VIP, „Priority“, „Fan“ ir „A“. Brangiausiai – 49 Lt – kainuos bilietai į „Priority“ zoną, tačiau juos nusipirkusieji galės iš arčiausiai stebėti koncertą bei patekti į renginį per atskirą įėjimą. Į fanų zoną bilietai kainuos –  39 Lt., o į A zoną –  29 Lt. Išrankiausieji žiūrovai galės įsigyti bilietus į VIP zoną. Į šią zoną bus parduota tik 400 bilietų po 100 litų.  
Renginį jie galės stebėti kartu su 400 šalies sporto, muzikos, verslo garsenybių, kuriuos grupės lyderis Egidijus Dragūnas asmeniškai pakvies į šį ypatingą koncertą.
Pirmuosius VIP kvietimus Egidijus vakar įteikė krepšinio legendai Arvydui Saboniui, kurį sutiko Arvydo Sabonio krepšinio mokyklos abiturientų išleistuvėse, kur koncertuoti buvo pakviesta grupė SEL.

Dainininkas ruošiasi ir kitam svarbiam įvykiui – birželio 16 d. per sūnaus Deivido gimtadienį bus pristatyta vitaminais, antioksidantais praturtintas gėrimas „SEL Dragoon“, už kurį gauto pelno trečioji dalis keliaus į E.Dragūno vardo fondo sąskaitą.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus