• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Elena Vaenga: „Aš esu didžiajame šou versle, bet nesu jo dalis“

Autorius: Daumantas Kairys
2012-01-03 10:44:00

Elena Vaenga: „Aš esu didžiajame šou versle, bet nesu jo dalis“
Organizatorių nuotr.

Dvasinga, tikra, šilta Elena Vaenga po Naujųjų metų atkeliauja į Vilnių. Kokybiškos rusiškos muzikos mylėtojai Sankt Peterburgo scenos perlu vadinamos atlikėjos romansus ir šansonus išgirsti galės jau sausio 15-ąją. Iš viso E.Vaenga yra parašiusi per 800 dainų, jos repertuare – pačios kurta muzika, senieji ir šiuolaikiniai romansai, baladės, tautinės rusų dainos ir dainuojamoji poezija.

Dainininkė, kuriai sausio pabaigoje sueis 35-eri, sako, kad žmonės su amžiumi darosi geresni. Pati ji – tvirto charakterio, tačiau jautri ir spinduliuojanti įgimtą charizmą. „Aš jaučiu publiką, nors to nederėtų maišyti su noru jai įtikti. Nuo scenos matau, kas žmonėms nepatiks ir pasikliaunu savo jausmais. Sykį mane įkalbėjo karo veteranų vakare sudainuoti dainą „Kuriu“ (liet. „Rūkau“) – žmonės žiūrėjo į mane, kaip į kvailę, ir teisingai padarė. Dabar tik pati renkuosi, ką ir kaip man dainuoti“, – interviu „Rossijskaja gazeta“ sakė atlikėja.

Nors E.Vaenga per koncertą mėgsta būti padėties šeimininke, ji impulsyvi, bet tikrai nėra despotė. „Juk ne bažnyčioje dainuoju, visko būna“, – yra juokavusi ji. Kartą paklausta, ar jaučiasi didžiojo Rusijos šou verslo dalimi, E.Vaenga atsakė: „Aš esu šou versle, bet aš – nesu jo dalis. Manęs neveikia žvaigždžių liga, nes išgarsėjau jau būdama virš 30-ies. Dešimčia metų jaunesni gal ir gali pamesti galvą, o aš jau tuo metu supratau, kokios yra gyvenimo vertybės. Deimantai – ne vertybė, tad pametusi žiedą su brangakmeniu neliūdėsiu. Gink Dieve, mirtų giminaitis – tai yra tikra netektis“, – sakė atlikėja.

„Fonograminių“ atlikėjų netoleruoja

E.Vaenga pati koncertų metu niekuomet nedainuoja pagal fonogramą, dėl gausaus jos naudojimo moteris smerkia populiariosios muzikos pasaulį. „Galima pateisinti fonogramą televizijos laidoje, bet kai tai vyksta koncertuose... Pati matau, kad yra tokių, kurie kas antrą ar trečią dainą dainuoja pagal fonogramą. Aš apkeliavau daugybę miestų ir esu tikra, kad kiekviename galima rasti gerą aparatūrą. Prodiuseriai spaudžia? Netiesa, jie niekada neverčia savo globotinių taip dainuoti, tai – paties atlikėjo pasirinkimas“, – stebėjosi E.Vaenga. Ji pridūrė laukianti, kada žmonės susiprotės ir išgirdę fonogramas keliaus į bilietų kasas atsiimti pinigų už tokius pasirodymus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus