• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Erekcija radijo eteryje

Autorius: Radiocentras
2010-07-22 15:50:00

Erekcija radijo eteryje
„Atsibusk su Vyteniu“ komanda tiesins lietuvių kūnus su nauju „Erekcijos“ produktu.

Rytiniame „Radiocentro“ eteryje skambančios laidos „Atsibusk su Vyteniu“ kolektyvas nestokoja šviežių idėjų. Žiemą Lietuvą žadinę su rytine kava „Erekcija“, dabar vyrai nusprendė ištiesinti miegalių kūnus pristatydami to paties pavadinimo energetinį gėrimą. Jo išbandyti „Atsibusk su Vyteniu“ klausytojai galės jau nuo liepos 22 dienos.

Kiek anksčiau vasario mėnesį laidos prodiuseriai klausytojus iš lovų vertė eteryje pralošinėdami kavą „Erekcija“, kuriai pavadinimą sugalvojo laidos klausytojas Linas. „Geresnio pavadinimo negalėjo ir būti. Juk tarptautinė šio žodžio reikšmė yra „kūno dalies ištiesinimas. Jis puikiai atrodo ir ant energetinio gėrimo skardinės“, - sakė laidos prodiuseris Ernestas Janušas.

„Mums taip patiko turėti savo laidos produkcijos, kad nusprendėme išplėsti šią liniją. Taip atsirado firminis energetinis gėrimas. Jame – gausu kofeino, todėl atmerktas akis šis eliksyras laikys daug tvirčiau nei kokie degtukai ar kiti įnagiai. Be to, juo mėgautis bus galima tik atsakingai, mat „Erekcija“ nemaišoma su alkoholiu. Kodėl? Todėl, kad gėrime yra specialus ingredientas, kuris, sureagavęs su alkoholiu laikys kūną ištiestą net 36 valandas“, - pusiau juokais, pusiau rimtai ypatingai tiesiai stovėdamas produkto privalumus vardino E. Janušas.

Norintys paragauti „Erekcijos“ turėtų žinoti, kad gėrimo reikės ieškoti ne prekybos centrų lentynose, o klausytis „Radiocentro“  laidos „Atsibusk su Vyteniu“. Energetiniu, kūną tiesinančiu kokteiliu, bus apdovanojami sėkmingiausiai pasirodę Vytenio rengiamų konkursų bei žaidimų dalyviai.

„Patikėkite, tai – tikrai ne paskutinis mūsų laidos produktas“, - sako laidos prodiuseris. Ir nors oficialiai patvirtintų planų kol kas nėra, sklando gandai, kad laidos autoriai jau dabar derasi su nepunktualumu garsėjančiu Alanu Chošnau dėl ekskliuzyvinės atmintį gerinančių vitaminų linijos.

„Radiocentro“ ryto laida eteryje skamba kiekvieną darbo dieną nuo 6.30 iki 9 val. Laidoje vyksta gyvi grupių ir dainininkų pasirodymai, išradingi konkursai klausytojams ir kt. „Atsibusk su Vyteniu“ yra laimėjusi „Nmedia“ apdovanojimą už naujų idėjų įgyvendinimą žiniasklaidoje 2009 m. Jos vedėjas – Vytenis Sinkevičius, dar vedantis „Lietuvos ryto“ TV laidas „Kas tu toks?“ ir „Šeimų dvikova“. Prodiuseris – Ernestas Janušas. Laidoje taip pat dalyvauja ir žinomas tinklaraštininkas bei žurnalistas Džiugas Paršonis.

Atsibusk laidos tinklapisRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus