• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsenybės išliaupsino Monikos Linkytės debiutinį albumą

Autorius: Eli.lt
2015-09-25 10:00:00

Garsenybės išliaupsino Monikos Linkytės debiutinį albumą
Dainininkė Monika Linkytė griauna mitą, kad šou pasaulyje klesti slaptos intrigos ir kolegos už akių menkina vieni kitus. Jos debiutinio albumo „Walk with me“ pasirodymo dieną muzikos industrijos vilkai lyg susitarę giria dainininkę ir negaili komplimentų jos naujausiam darbui.

Rugsėjo 17-oji M. Linkytei ilgam įsirėš į atmintį – pagaliau buvo pristatytas jos debiutinis albumas, dėl kurio, panašu, neteks raudonuoti. Pirmieji jį išklausę muzikos verslo profesonalai atvirai giria Moniką, pasiekusią ne tik 4,7 milijonų dainos peržiūrų „Youtube“ platformoje, bet ir kitų vidinių laimėjimų.

Muzikologas, „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis teigia, kad M. Linkytė visuomet turėjo talentą, tik jos dainų pasirinkimas kėlė abejonių, tačiau debiutinio albumo kūriniai jam pasirodė verti dėmesio.
„Man kiek netikėtas toks Monikos kelias. Šiek tiek nustebau, atrasdamas kitą Linkytę, nes šiame amplua ji tampa panaši į Jazzu, bet galbūt abiems pakaks vietos didžiojoje scenoje? Šiaip geras, profesionalus darbas, visiškai smagu klausyti. Monika Linkytė visada dainavo gerai, jos vokalinius gabumus visi žinojo, tik gal ne visuomet jos repertuaras tenkindavo, bet dabar atsiveria Linkytė nr.2. Net pamaniau, kad šiame etape ji galėtų turėti kitą sceninį vardą“, – šypsodamasis siūlė D. Užkuraitis.

Jo paminėti panašumai su Juste Arlauskaite-Jazzu yras visiškai logiški, nes Jazzu – daugelio Monikos naujųjų dainų autorė. Be to, Jazzu kartu su Leonu Somovu prodiusavo M. Linkytės albumą.
„Tikslai buvo du: pirma, mesti iššūkį sau kaip prodiuserei ir duoti savo dainas kažkam kitam, antra, tiesiog padėti jaunam artistui, kuriam to labai reikia. Moniką Linkytę pažinojau iš visokių muzikinių projektų, tačiau nežinojau nė vienos dainos, kurią jį atlieka. Tuo metu ji dalyvavo „Eurovizijoje“, ketino leisti savo solinį albumą, taigi, kažkaip mūsų keliai susikirto. Tiesiog kilo noras jai padėti – nukreipti muzikaliai, pakloti tam tikrus pamatus, ko nors išmokyti, patarti, labiausiai – kad nebijotų būti savimi“, – pasakojo J. Arlauskaitė-Jazzu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus