• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

GJan išleidžia naują dainą „Wild“ ir pristato jos vaizdo klipą

Autorius: Eli.lt
2016-12-02 11:00:00

GJan išleidžia naują dainą „Wild“ ir pristato jos vaizdo klipą
GJan, kurios gerbėjai Lietuvoje jau spėjo išsiilgti, išleidžia naują singlą „Wild“ ir pristato vaizdo klipą. Dainos muziką ir žodžius sukūrė Greta Jančytė Ir Rokas Jansonas.

„Wild“ – daina apie išsilaisvinimą: nuo taisyklių ir baimių, kurios mus varžo ir neleidžia būti, kuo iš tiesų esame“, – sako Greta.

„Wild“ pasaulinė premjera įvyko „iTunes“ ir „Spotify“, vėliau daina pasiekė radijo stotis, o dabar pristatomas ir vaizdo klipas, kuris nufilmuotas Rumunijoje. Klipo režisierius – Romanas Burlaca.

„Kai susitikome su režisieriumi, iš pirmo žvilgsnio jis pasirodė labai ramus žmogus, tačiau filmavimo aikštelėje tapo tikrai kitokiu. Tikrai „wild“. Ir visi žmonės, kurie filmavosi, atliko savo darbą labai įtikinamai. Buvo nuostabu žiūrėti, kaip jie įsijautė į dainą, kurią mes parašėm. Kartais tai atrodė taip realistiška, lyg jie iš tiesų tai išgyventų“, – pasakojo GJan.„Mes įsitikinę, kad GJan muzikos pasaulyje laukia nuostabi ateitis. Tai ypatingo balso ir labai profesionaliai kuriamos muzikos derinys. Mes džiaugiamės, kad GJan dirba su „Global Records“. Manau mes kartu pasieksime klausytojus ir žiniasklaidą visame pasaulyje“, – sako „Global Records“ vadovas Stefanas Lucianas.

Greta Jančytė – dvidešimt vienerių dainininkė iš Lietuvos, kurios debiutinės dainos „Not Afraid“ ir „Tattoo“ tapo Lietuvos interneto hitais. GJan greitai tapo žinoma visoje Lietuvoje pradėjo koncertuoti ir išleido dar vieną didžiulės sėkmės sulaukusį kūrinį „Need Your Love“. Ji vadinama viena didžiausių lietuviškos muzikos scenos pasaulinių vilčių.

Greta groja gitara ir intensyviai mokosi skambinti pianinu. Ji taip pat studijuoja dailės akademijoje ir daug laiko skiria menams.

2016 metais GJan pasirašė kontraktą su rumunų muzikos leidybos kompanija „Global Records“, kuri rūpinasi dainininkų INNA, Alexandros Stan, „Carla’s dreams“, Lariss ir kitų karjera.

„Per šiuos metus mes sutikome daug naujų žmonių ir įgijome neįkainuojamos patirties. Galų gale baigėme įrašyti debiutinį albumą ir labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad jis pasirodys 2017 metų pradžioje ir jį išleis „Global Records“, – sakė GJan.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus