• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Gražiausi miuziklai vėl Vilniuje
Autorius: Agnė Vadlugaitė
2010-10-05 10:31:00

Ilgėjantys vakarai, tyliai šiurenantys lapai, vis dažniau prapliumpantis šaltas lietus – tradiciniai rudens atributai. Galima pasiduoti ir niūriai laukti pavasario arba leistis į nuostabias muzikinių atradimų pilnas keliones ir nepastebimai sulaukti pirmųjų žibuoklių.

Tai ir siūloma padaryti spalio 5 dieną, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurioje muzikos garsai ir trijų jaunų dainininkų atliekamos melodijos leis nukeliauti į spalvingąjį Brodvėjų. Pavasarį ir vasarą skambėję įvairiose koncertų salėse, rudenį miuziklai sugrįžta į Vilnių. Nepraleiskite progos išgirsti nuostabias melodijas, nes bilietai į kiekvieną koncertą yra išgraibstomi akimirksniu.

Jaukus ir šiltas renginys skiriamas tarptautinei mokytojų dienai, t. y. žmonėms, kurie kiekvieno iš mūsų gyvenime užėmė itin svarbią vietą, žmonėms, kurie varginančiu darbu, neišsenkančia kantrybe, šventu pasiaukojimu atvėrė duris pažinimui, skatino ir mokė ieškoti, mylėti, suprasti, tikėti.

Auksinių balsų savininkai – elegantiškasis Liudas Mikalauskas, scenos deive tituluojama Onutė Kolobovaitė ir sarkastiškasis Egidijus Bavikinas dovanos spalvingų, jaudinančių ir visą pasaulį pakerėjusių melodijų rinkinį. Šie jauni atlikėjai kūrė vaidmenis miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais”, „Paryžiaus katedra”, operose „Traviata“, „Figaro vedybos“, pažįstami kaip įvairių televizijos projektų dalyviai bei nugalėtojai. Egidijui Bavikinui, Onai Kolobovaitei ir Liudui Mikalauskui šis repertuaras – anaiptol neatsitiktinis pasirinkimas: su miuziklų garsais jie užaugo kaip muzikantai, žengė pirmuosius žingsnius scenoje. Nors jauniesiems talentams atsiveria vis platesnės galimybės ištiesti sparnus kituose žanruose, jausmingos melodijos, matyt, amžiams išliks jų lūpose – kaip brangi sielos muzika, prie kurios visuomet gera sugrįžti.

Dainininkams talkins pianistas Paulius Zdanavičius – virtuoziškas džiazo improvizuotojas, žinomas lietuvių publikai tiek kaip džiazo projektų dalyvis bei kūrėjas. Jis – atiduodamas visą širdį, fortepijono garsais padės atskleisti dainose slypinčias jausmų audras ir kartu išgyventi kiekvieną muzikos taktą.

Spalio 5 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje „Spindintys Brodvėjaus miuziklai“ leis pajusti koks yra apnuogintas laimės trapumas ar it krištolas skaidrūs jausmai.

Vėsų rudens vakarą, kartu su atlikėjais niūniuodami nuostabias melodijas, pasivaikščiosite plačiąja Brodvėjaus gatve, meiliai priglusite prie mylimo žmogaus peties, nubrauksite ašarą prisiminę tragišką „Velnio nuotakos“ meilės istoriją.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus