• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Guinesso rekordininkas pianistas R. Claydermanas atvyksta į Lietuvą

Autorius: Daumantas Kairys
2011-08-17 14:25:00

Guinesso rekordininkas pianistas R. Claydermanas atvyksta į Lietuvą

Pasaulio Guinesso rekordų knygoje jis vadinamas sėkmingiausiu pianistu pasaulyje. Tačiau keliasdešimt apkeliautų šalių, tūkstančiai sugrotų koncertų, glėbiai gautų gėlių ir šusnys laiškų nepavertė Richardo Claydermano širdies akmeniu. Per kiekvieną koncertą jis atiduoda klausytojams viską, ką turi viduje. Išgirsti jausmingas romantikos princo melodijas Lietuvos publika galės jau spalio 7-ąją Vilniaus kongresų rūmuose. Lengvo klausymosi muzikos atstovu tituluojamas R. Claydermanas Lietuvoje surengs savo vienintelį koncertą.

35-erius metus viso pasaulio publiką pianino melodijomis užburiančio muzikanto repertuare – instrumentiniai populiariosios muzikos perkūriniai, naujai suskambantys kino filmų garso takeliai, etninė muzika ir populiariausių klasikų kūryba. R. Claydermanas laikomas vienu produktyviausių šių dienų pianistų. Per koncertus klausytojai tiesiog užliūliuojami nepriekaištingai ir drauge jausmingai atliekamų meilės dainų. Be garsiosios „Baladės Adelinai“ („Ballade pour Adeline“) kokybiškos muzikos gurmanus prancūzas pradžiugina tikrais perliukais iš „Beatles“ ar ABBA repertuaro, pavyzdžiui hitais „Don't Cry For Me Argentina“, „Nostalgia“ bei „Time To Say Goodbye“.

Romantiško atsipalaidavimo meistras

Titulas „Romantikos princas“ turi savo istoriją. Jis gimė 1984-aisiais Niujorke. „Pasirodžiau labdaros koncerte, o jį renginčios organizacijos pirmininkė buvo buvusi Amerikos pirmoji ledi Nancy Reagan. Po koncerto ji padėkojo man ir pasakė: „Žinai Richardai... Tu esi tikras romantikos princas“. Žurnalistai tuos žodžius pasigavo. Ji turėjo omeny, kad mano muzikos stilius švelnus, sužadinantis meilę, jausmus... Esu gana drovus, tad mano muzika ir mano asmenybė yra neatskiriamos“, – legendine tapusią istoriją pasakoja pats R. Claydermanas.

Jis visai neįsižeidžia, kai kartais žiniasklaida pavadina jį „liftų muziku“. „Tokia tiesa – mano muzika dažnai skamba liftuose, parduotuvėse, lėktuvuose... Tai reiškia, kad ji atpalaiduoja. Gali klausytis jos nesiklausydamas ir gali atrasti kažką naujo. Esu girdėjęs, kad ne vienas žmogus užsideda mano plokštelę, kad atsikvėptų ir pailsėtų. Žinau, kad ne viena kūdikio gyvybė užsimezgė klausant mano muzikos... Tai tiesiog pasakiška, tai – meilės muzika. Tai mane verčia jaustis ypač puikiai“, – sako legendinis pianistas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus