• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Haddaway pirmą kartą atvyksta į Lietuvą  1 

Autorius: Daumantas Kairys
2011-09-29 09:15:00

Haddaway pirmą kartą atvyksta į Lietuvą

18 metų. Būtent tiek prabėgo nuo nemirtingo Haddaway hito “What is Love”. Tačiau atlikėjo populiarumas neblėsta iki šių dienų. Iškalbingas faktas, kad anksčiau - kaip tų dienų muzikos ikona, dabar - kaip “90s” muzikos simbolis, Haddaway koncertus visame pasaulyje vis dar rengia kas 3 dienas, po 120 per metus. Pagaliau, jis pirmą kartą atvyksta ir į Lietuvą.


Muzikos milijonieriaus koncertas įvyks jau spalio 22 d. Vilniaus klube “Nesė pramogų bankas“. Tą vakarą viena ryškiausių “90s” muzikos žvaigždžių taps pagrindine teminio koncerto “I Love The 90‘s“ vinis, tačiau tikrai ne vienintelė. Tai bus pirmasis labai populiaraus paskutiniojo XX a. dešimtmečio judėjimo renginys Lietuvoje - išbaigtas iki smulkmenų. Jau netrukus bus paskelbta visa būsimo renginio programa, kuri tikrai turėtų nustebinti.


Poliglotas iš Karibų, sudrebinęs popso pasaulį


Anglų, olandų, prancūzų, vokiečių kalbomis kalbantis Alexander Haddaway gimė Karibuose - Trinidade ir Tobage, politikos ir istorijos mokslų doktorantūrą baigė JAV, bet perspektyvią valdininko ateitį iškeitė į... stulbinančią muzikinę karjerą Vokietijoje. Taip trumpai galima aprašyti itin aukštu intelektu pasižyminčio vaikino gyvenimą.

Nepraėjus net ketveriems metams nuo persikėlimo iš JAV į Vokietiją, Haddaway sukūrė stebuklą - išleido debiutinį akimirksniu platininiu tapusį albumą “Haddaway”. Vos per keletą mėnesių Alexander tapo geidžiamiausiu atlikėju ir konkuravo su tuo metu karaliavusiomis Mariah Carey ir Whitney Houston. Netrukus į Lietuvą atvyksiantis popso vunderkindas super hitus kūrė vieną po kito: "I Miss You", "Rock My Heart", “Catch A Fire“ ir aišku, “What is Love”. Iš viso pardavė beveik 30 milijonų įrašų.

Nors visa tai vyko beveik prieš du dešimtmečius, 46-erių Haddaway toliau renka minias. Per visą šį laiką jis išlaikė savo šlovę. Atlikėjas labai dažnai koncertuoja ir yra vadinamas gyva popso legenda, tūkstančius kartų matyta ir girdėta per TV, radiją bei “Youtube”. Šiame vaizdų įrašų tinke Haddaway dainos perklausytos milijonus kartų. Dėl jo koncerto Lietuvoje nebuvo paprasta susitarti,bet pavyko.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2011-09-29 11:30:22
Oi, kokia nostalgija! Prisimenu, kaip pažiūrėję MTV 20-tuką ir išklausę ilgai pirmoje vietoje buvusios "What Is Love?" lėkdavom į mokyklos diskoteką... lekiu į Youtubą dar kartą pasiklausyt to gabalo...