• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į lietuviškos muzikos pasaulį su dideliu trenksmu įsiveržia grupė „Kitokios“

Autorius: Renata Klimaitytė
2011-03-03 08:03:00

Į  lietuviškos muzikos pasaulį su dideliu trenksmu įsiveržia grupė „Kitokios“

Jos keturios drąsios, kūrybingos, darbščios, gražios ir talentingos, o svarbiausia, mylinčios muziką merginos. Jos kupinos idėjų, sumanymų, didelių užmojų ir siekių. Jos su trenksmu ateina į Lietuvos muzikos pasaulį lyg šiuolaikinės deivės iš kitos planetos. Jos ateina parodyti kaip kuriama gera muzika su šou elementais. Jos pasisako už gyvą dainavimą, gyvus instrumentus ir žada visus nustebinti savo prisistatymu su nepakartojamu šou. Kas jos? Jos – „Kitokios“.

Ar esate tvirtai apsisprendusios, niekieno neverčiamos ir pasiruošusios stačia galva nerti į pramogų pasaulį?

Taip, mes labai tvirtai apsisprendusios siekti tikslo ir jo siekiame, o ir pramogų pasaulis mums nesvetimas - merginos jau yra jame, tačiau skirtingose srityse: viena - kūrybinėje, kita -  choreografinėje, dar viena muzikoje, vadyboje.


Ar nebijote kritikos iš muzikos pasaulio liūtų, ką jau kalbėti apie šiandieninę žiniasklaidą, kuri daugelį dalykų išverčia taip, kaip jai patogiau?

 

Visiškai ne. Galiausiai, sveika kritika tik paskatina pasistiebti ir kokybiškiau siekti tikslo. Gaila, kad tų liūtų neįvardinate, tačiau jei kalbame apie kai kuriuos garsius prodiuserius, kurie tik svaidosi spaudos pranešimais kokie visi šaunūs, nepakartojami, ir „mėto“ iššūkius yvoms, „šeškėms“ ir t.t., norėtųsi paklausti - ką patys per tą laiką nuveikė? Negi nė vienas taip stipriai tobulėjant komunikacijai, informacinėms technologijoms, per pastaruosius metus nesuprato ko reikia Lietuvos publikai ir kad mes jau išaugę iš kaimo lygio?


Šių dienų publika yra be galo išranki, todėl paprasto pasistaipymo scenoje jau nebeužtenka. Turime įdėti visą save, kad mūsų pasirodymai paliktų nepakartojamą įspūdį ir kad jie savo originalumu visus sužavėtų. Kad pasirodyme žmonės girdėtų kokybišką muziką, matytų galingą choreografiją, o ne tris tuos pačius judesius visos programos metu. Žiūrovui ir klausytojui reikia šou: siužeto, efektų, misterijos, beprotybės, adrenalino, galų gale - euforijos. Ties tuo mes kasdien dirbame ir pažadame savo gerbėjams beprotiškai įspūdingą prisistatymo programą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus