• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

J. Smoriginas įžeidė grupės „Naujosios pupytės“ merginas

Autorius: Eli
2014-11-13 14:04:00

J. Smoriginas įžeidė grupės „Naujosios pupytės“ merginas
Choreografas Jurijus Smoriginas garsėja ne tik savo talentu šokti, bet ir atvirumu bei nesivaržymu įgelti - šįkart scenos grandas drąsią kritiką išsakė grupės „Naujosios pupytės“ narėms Oksanai Pikul - Jasaitienei, Vitai Jakutienei, Skaistei Skeikūnaitei ir Neringai Šiaudikytei.

Merginų grupė pasirodė TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“, kurioje pristatė itin seksualų pasirodymą. Pasižiūrėjęs K. Krivickas prisipažins, kad jam buvo labai gražu. „O man, žinokite, buvo šlykštu, bet tik todėl, kad aš sena ir labai pavydžiu“, – rėš „Visuomenės veikėja iš Kauno“ – herojė Undinė Meilutytė, įkūnijama aktoriaus Aisčio Mickevičiaus, išgarsėjusi TV3 projekte „Šuolis“.

Kol „Naujosios pupytės“ juoksis iš tokio ponios Undinės atvirumo, kiti laidos svečiai bus negailestingi: „Tai buvo neseksualu ir netalentinga“, – pareikš choreografas Jurijus Smoriginas. „Kai turi tokią išvaizdą, balso kaip ir nereikia. Kai turi tik gražią krūtinę ir seksualumą, tada  belieka tik ją demonstruoti“, – teigs aktorė, humoristė Hana Šumilaitė.

Išgirdusi tokius vertinimus, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė susinervins ir demonstratyviai paliks studiją, paskui save išsivesdama ir savo koleges. Tiesa, aistroms aprimus, „Naujosios pupytės“ – Neringa Šiaudikytė ir Vita Jakutienė − sugrįš į „Ginčas be taisyklių“ studiją.

„Neįsižeiskite, mergaitės, bet seksualumas yra ne tik nuogo kūno demonstravimas. Jūs esat tinginės, be to, negavote tinkamo išsilavinimo. Jei pakliūtumėt į mano rankas, aš jus taip išmuštruočiau, kad nuo jūsų scenoje prakaitas žliaugtų, visi susižavėję sakytų „Ot, šaunuolės,  dirba panos!“ O dabar jūs esat įdomios tik žemiausio intelekto žmonėms“, – rėš J. Smoriginas.

„Užkniso klausyt šitų nesąmonių. Jūs dabar įžeidinėjate pusę Lietuvos. Mūsų pasirodymus perka įmonių vadovai, verslininkai, susižavėdami prašo kartot. Aš esu profesionali dainininkė, turiu balsą, bet kol neatėjau į grupę „Naujosios pupytės“, niekam mano balso ir talento nereikėjo. Publikai reikia gražių ir seksualių kūnų, o ne balsų“, – į kritiką atsakys N. Šiaudikytė.

„Scena – ne vienuolynas, joje galima parodyti ir daugiau nuogo kūno, ir seksualumo. Taip, kaip dainuojame, gyvenime mes nesirengiame“, – papildys V. Jakutienė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus