• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaukios Kristupo Kalėdos

Autorius: Agnė Vadlūgaitė
2010-12-24 15:00:00

Jaukios Kristupo Kalėdos
Organizatorių nuotr.

Gruodžio pabaiga -  ko gero, nuostabiausias žiemos metas, pripildytas džiugaus bruzdesio, ieškant mielų dovanų artimiesiems, planuojant kuo papuošti eglutę, kaip palepinti skrandį...Žiemos šventės – tai metas, kai kiurksojimą prie televizoriaus galima pakeisti įvairiausiais užsiėmimais, pavyzdžiui, apsilankymu koncertuose. Festivalis „Kristupo Kalėdos“ pasistengė, kad nuotaikingų renginių nepritrūktų ir kiekvienas rastų tai, ko ieško.


Gruodžio 23 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje atlikėjai Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis kviečia visus, pasiilgusius tikrų jausmų. Atlikėjų trio atliekamos baladės ir dainos visuomet randa atliepį kiekvieno klausančiojo širdyje, nes visos jos – išjaustos, iki paskutinio akordo persmelktos neįmantraus nuoširdumo. Patys atlikėjai teigia, jog tai – programos sėkmės paslaptis ir džiaugiasi, kad formulė pasiteisina: norintys pasimėgauti „Meilės trikampiu“ dar spės tai padaryti tą pačią dieną organizuojamame papildomame koncerte.


Gruodžio 26 dieną Širvintų rajone stūksančiame Šešuolėlių dvare laukiami jausmingų melodijų gerbėjai. Buvusiose arklidėse įrengtoje koncertų salėje, už lango žvarbiai kaukiant vėjui ir spaudžiant šaltukui, prie traškančio židinio Jūsų laukia susitikimas su romansų karaliene tituluojama Liuba Nazarenko. Pagrindinė romansų tema – laiminga arba nelaiminga meilė, išsipildžiusios svajos, sudaužytos viltys ir likimai. Besiklausant L. Nazarenko, nesunku persikelti į tuos laikus, kai dvaruose karaliavo saloninis muzikavimas ir savo noru paskęsti giliame, aksominiame jos balse, pasiklysti, rodos, paprastų melodijų platybėje bei pažvelgti po tolimiausius sielos užkaborius išslapstytus išgyvenimus.


Gruodžio 27 dieną po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais skambės melodijos iš geriausių ir žinomiausių miuziklų.

 

Numeriai iš miuziklų „Ugnies medžioklės su varovais“, „Paryžiaus katedra“, operos „Porgis ir Besė“, žymioji Jurgos arija iš „Velnio nuotakos“ – išsiilgę šių muzikos perliukų būtinai turi apsilankyti koncerte „Spindintys Brodvėjaus miuziklai“. Kaip visuomet žavi ir nepakartojama solistė Ona Kolobovaitė neleis liūdėti vyriškajai publikos daliai, atskleisdama visą pašėlusių ir gyvenimu pulsuojančių arijų šarmą ir viliones. Įsitikinti ne tik šios atlikėjos grožiu, bet ir meistriškumu progų turėjo televizijos žiūrovai, teatro salių lankytojai. Muzikinio projekto „Triumfo arka 2009“ laimėtoja šiuo metu studijuoja vokalą, tačiau jos profesionalumas ir dieviškas balsas jau spėjo apkerėti daugelį gerbėjų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus