• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Justin Beat: „ačiū Dievui, kad Lietuvos moterys dar nesielgia taip, kaip amerikietės“

Autorius: Eli.lt
2013-11-07 14:35:00

Justin Beat: „ačiū Dievui, kad Lietuvos moterys dar nesielgia taip, kaip amerikietės“
Eli.lt
Žinomas šalies didžėjus ir audringų vakarėlių organizatorius Justas Pikelis (DJ Justin Beat) prakalbo apie moteris. Vakarėliuose dailiosios lyties atstovių nuolat apsuptas vaikinas džiaugiasi gyvenantis šalyje, kurioje apstu žavių ir tikrųjų vertybių dar neparadusių dailiosios lyties atstovių, tačiau jam neramu, kad pasaulyje skambėjusios kalbos apie lietuvaites, kaip gražiausias pasaulio moteris, tyla, o pačios merginos vis dažniau tampa vienodomis lėlėmis.

„Mūsų moterys, lyginant su amerikietėmis, su kuriomis man teko nemažai pabendrauti, vis dar yra tos pačios geros lietuvaitės, nepraradusios šeimyniškumo ir motinystės instinkto. Joms vis dar nesvetimos tos tikrosios, senosios vertybės, nors pasaulį užkariauja materialūs dalykai. Tai globalus reiškinys, tačiau ačiū Dievui, kad Lietuvos moterys dar nesielgia taip, kaip amerikietės, kurios, mano manymu, yra labai laisvo elgesio, nusivalkiojusios“, – lietuvaites giria J. Pikelis ir prašo šalies moterų sugrąžinti lietuvaičių, kaip gražiausių pasaulio moterų, vardą.

„Anksčiau nuolat girdėdavosi ir sklandydavo stereotipas, kad lietuvės – gražiausios moterys pasaulyje. Šiandiena to beveik nebesigirdi. Reikia grąžinti šį titulą Lietuvos moterims. Labai tikiuosi, jog tai padaryti padės tik ką prasidėję „Lietuvos svajonių merginos“ rinkimai, kuriuose gali dalyvauti visos merginos. Manau, būtent čia išryškės šiandienos pasauliui reikalingos drąsios, solidžios, savo žodį ir nuomonę turinčios bei ją išreikšti gebančios lietuvaitės“, – sako DJ Justin Beat.

Pasak J. Pikelio, Lietuvos svajonių mergina turėtų būti išskirtinių lietuviškų bruožų ir jokiu būdu ne „dirbtinė“, t. y. ne nusiskrudinusi soliariume ar pagrąžinta plastikos chirurgų, galinčių sunaikinti bet kokį lietuviškumą.

„Moterys virsta vienodomis stereotipinėmis gražuolėmis, tačiau tas stereotipines gražuoles, mano nuomone, renkasi silpni vyrai. Su moterimis taip pat kaip su automobiliais. Dažnas atvejis, kai vyrai renkasi prabangius, didelius automobilius tik todėl, kad savimi nepasitiki, kad paslėptų savo trūkumus ar kompleksus“, – įsitikinęs J. Pikelis, kurio svajonių moters portrete – moteris padedanti vyrui būti vyru, įkvepianti jį žygdarbiams ir darbams, jo mūza.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus