• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Kitokios“: metus užbaigiame nauja daina, pavasariu ir sveiku skrandžiu

Autorius: Eli.lt
2012-04-29 15:00:00

„Kitokios“: metus užbaigiame nauja daina, pavasariu ir sveiku skrandžiu

Lygiai prieš metus į lietuviškos muzikos pasaulį su trenksmu ir kiek neįprastu įvaizdžiu, nestandartine debiutine daina, įrašyta kartu su grupės „Skamp” vokalistu Viliumi Aliesiumi,  įsiveržė merginų grupė „Kitokios“. 


Merginos apie konkurenciją muzikiniame šou pasaulyje mano, jog tai yra normalu ir net naudinga.


„Mes už kokybišką muziką, savo muziką. Muzikuoti scenoje už kitų nugarų, būtų per daug paprasta ir neįdomu. Būti marionetėmis ir dainuoti ką sako kiti, rengtis ką liepia kiti, ar nusirengti - ne mums.“ – tuomet kalbėjo grupės įkūrėja Renata Klimaitytė.  


Dabar jau ir mūsų grupės pavadinimas „Kitokios“ nesukelia tiek priešpriešos. Įrodėme, jog esame vertos jo, o pačių sukurtos dainos kelia pasididžiavimą.“ – šypsodamasi kalbėjo Oksana Škleriūtė. 


Tuometinėje konkurencinėje erdvėje atrodė juokinga, tačiau jau dabar galima teigti, jog šiai charizmatiškai merginų grupei puikiai sekasi. 


„Mes nesunkiai sulaužėme stereotipą, jog nebūtina nusirengti tam, kad išgirstų tavo muziką ir kviestų koncertuoti, užtenka mylėti muziką, džiaugtis tuo, ką darai ir mokėti išlikti paprastomis.”– kalbėjo neseniai „Playboy“ žurnalui pozuoti atsisakiusi Greta Lebedeva. 


“Geriau jau būsim deivės, ateivės, lėlės negu „Playboy” zuikučiai.”  - scenos draugę papildė rudaplaukė gražuolė Guostė Abeciūnaitė. 


Į kandžią ir nepagrįstą kritiką merginos jau irgi reaguoja kitaip. „Dar nė vienas žmogus nurydamas piktus žodžius nepakenkė savo skrandžiui, tiesiog išmokome mažiau kreipti dėmesį ir atsirinkti vertingą kritiką, o piktą - paverčiame juokeliais. “ – kalbėjo nauja grupės narė Indrė Burlinskaitė.


Neįtikėtiną pagreitį įgavusios „Kitokios” praėjus lygiai metams, pristato dvyliktąją savo kūrybos dainą pavadinimu - „Tu – mano pavasaris“, kuri yra apie pavasarį, meilę, pakylėjimą. Kadangi už lango gamta atbunda tik pamažu, stengiamės atnešti pavasarišką šilumą. Mylėkime, nebūkime pikti, nebūkime pilki. Grožėkimės pražystančia gamta, šypsokimės, juk visada svarbiausia gera nuotaika!“ – sakė dainininkės. O savo gerbėjus kviečiame į artimiausius koncertus, kurie vyks:

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus