• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvoje pirmąjį koncertą surengs hip hop žvaigždė Ja Rule

Autorius: Daumantas Kairys
2010-09-29 17:00:00

Lietuvoje pirmąjį koncertą surengs hip hop žvaigždė Ja Rule
Organizatorių nuotr.

7 albumai, per 20 milijonų parduotų įrašų, mažiausiai dešimt pasaulinių hitų ir daug daug skandalų. Taip trumpai galima apibūdinti Ja Rule muzikinę karjerą. “Viskas nuostabu, negaliu skųstis, nebent dėl to, kad toks, kaip aš esu vienintelis,” –  štai kaip savo karjerą apibūdina pats Ja Rule.

Visai netrukus šis daugybės “Grammy”, MTV, “World Music” apdovanojimų laureatas pakvies į bene didžiausią hip hop renginį šį rudenį. Jau mažiau nei po mėnesio, spalio 24 d., “Ūkio banko teatro arenoje” pirmąjį savo koncertą Lietuvoje surengs legendinis reperis bei Holivudo aktorius Ja Rule. Atlikėjas iš Niujorko kartu su savo komanda pristatys virš valandos trūksiančia programą, kurioje ne tik visiems gerai žinomos dainos, bet ir naujo albumo kūriniai.

Net keturi platininiai albumai

Nors Ja Rule karjera trunka palyginti trumpai, amerikietis laikomas vienu garsiausių reperių pasaulyje ir vardinamas  kartu su Dr. Dre, Jay Z, Snoop Dogg, DMX. Iškalbinga, kad 2002-aisias jis laimėjo bene patį svarbiausią muzikantui apdovanojimą - “Word Music Awards”, kuris skiriamas tik daugiausiai įrašų pardavusiems atlikėjams. Tą kartą jam atiteko daugiausiai įrašų parduodančio reperio pasaulyje prizas. 

Geriausiai Ja Rule sekėsi 1999 – 2004-aisiais, kai pasirodė net keturi neįtikėtinais tiražais parduoti platininiai albumai: debiutinis diskas “Venni Vetti Vecci”, “Rule 3:36”, geriausiu vadinamas “Pain Is Love” bei “The Last Temptation”. Dėl skandalų su 50cent mažiau pasisekė kritikų išgirtam diskui “R.U.L.E.”

Būtent šiuose albumuose galima išgirsti didžiausius Ja Rule hitus: "I’m Real" su Jennifer Lopez, "Always on Time" bei "Mesmerize" su Ashanti, „Wonderful“ su R. Kelly, „New York“ su Jadakiss ir Fat Joe, “Holla Holla”, „It's Murder” ir kitus.

Be šių garsenybių per savo muzikinę karjerą Ja Rule dar dirbo kartu su Brandy, Mary J. Blige, Mariah Carey, Enrique Iglesias, Jay Z ir net su JAV rokerių grupe “Metallica”. Ryškiai spindinčią muzikinę žvaigždę pastebėjo ir Holivudo kino prodiuseriai. Taip Ja Rule tapo ir aktoriumi bei nusifilmavo keliose dešimtyse TV serialų bei kino filmų. Tarp kurių Lietuvoje gerai žinomi - „Greiti ir įsiutę” bei „Pats baisiausias filmas 3“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Gairės: Muzika, Grammy, Ja Rule


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus