• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

M. Boltono ir Kenny G pageidavimai nustebino paprastumu

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2011-06-30 13:04:00

M. Boltono ir Kenny G pageidavimai nustebino paprastumu

Šiandien „Siemens“ arenoje savo pirmąjį koncertą Lietuvos publikai surengsiantys meilės baladžių virtuozas Maiklas Boltonas ir vienas garsiausių pasaulio saksofonistų Kenny G organizatoriams pateikė pageidavimų sąrašą, kuriame nėra nieko tokio, dėl ko šiuos „Grammy“ laureatus galėtume vadinti įnoringomis žvaigždėmis. Vienintelis jų pageidavimas ir noras – kokybiškas koncertas bei gerai nusiteikusi publika, o štai maistui Lietuvoje koncertuosiančios žvaigždės neturi ypatingų reikalavimų.


Maiklas Boltonas sau ir savo komandai paprašė keturių persirengimo kambarių. Atlikėjo persirengimo kambaryje be tokių įprastų atributų, kaip kėdės, sofa, stalas, pakabos rūbams, veidrodžiai, turėtų būti ir dvi vanilės ar levandų kvapo žvakės. Maisto sąraše, nors jis ir netrumpas, įprasti užkandžiai bei gėrimai: pita duona, juodosios alyvuogės, bulvių traškučiai be priedų, sūdyti spragėsiai, natūralus medus, žemės riešutų ir natūralus sviestas, įvairūs riestainiai bei angliški keksiukai, kramtomoji guma be cukraus, natūralios obuolių sultys, energetinis gėrimas, pora butelių kokybiško baltojo arba burgundiško vyno bei mineralinis vanduo.


Tuo tarpu Kenny G pateikdamas savo reikalavimus buvo dar kuklesnis. Atlikėjas pageidavo 6 litrų kambario temperatūros vandens ir natūralių riešutų bei įvairių užkandžių jų nedetalizuodamas. Tiesa, atlikėjas taip pat pageidavo vietos restoranuose gamintų sušių, kuriais vaišinsis prieš ir po savo pasirodymo.


 „Tai vienas iš tų gan retų atvejų, kuomet atlikėjų pageidavimai yra labai paprasti ir lengvai įgyvendinami. Esminis jų reikalavimas – kokybiškas koncertas susirinkusiai publikai. Ypač daug dėmesio skiriama kokybiško garso užtikrinimui, todėl kartu su atlikėjais atvyksta didelę patirtį turintys garso specialistai. Tiesa, tiek visi atlikėjai, koncertuojantys mūsų arenoje, tiek mes, kviesdamiesi atlikėjus, siekiame, kad kiekvienas koncertas būtų kokybiškas, tačiau šalia techninių dalykų atlikėjai dažnai pageidauja įvairių egzotiškų užkandžių, gėrimų, tam tikrų išskirtinių dalykų persirengimo kambaryje. Šiuo atveju nėra nieko panašaus“, – legendinių atlikėjų paprastumu stebisi koncertą rengiančios kompanijos „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus