• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

M. Pundziūtė-Monique apie dalyvavimą „X Faktoriuje“: „Supratau, kad dabar yra laikas pakeisti savo gyvenimą“

Autorius: Asmeninio archyvo nuotr.
2017-09-29 11:00:00

M. Pundziūtė-Monique apie dalyvavimą „X Faktoriuje“: „Supratau, kad dabar yra laikas pakeisti savo gyvenimą“
Prieš dvejus metus populiariausią muzikinį projektą Lietuvoje „X Faktorius“ laimėjusi Monika Pundziūtė šiandien mėgaujasi populiarumu – jos dainų vaizdo klipai peržiūrėti milijonus kartų, o visai neseniai dainininkė leidosi į solinį turą po visą Lietuvą. Dainininkė įsitikinusi, kad jos sėkmę nulėmė laiku priimtas tinkamas sprendimas.

„Aš buvau ta, kuri suprato, kad dabar yra laikas pakeisti savo gyvenimą. Kai aš pamačiau žmonių akis, kurie pirmą kartą atėjo į mano koncertą paklausyti mano dainų, tai buvo neapsakomas jausmas. Ir tai, kad mano keturias dainas žmonės sugeba dainuoti žodis į žodį, yra kosmosas“, – savo sėkminga karjera džiaugiasi mergina.Specialioje laidoje „X Faktorius. Kaip gimsta žvaigždės“ buvo atskleisti populiariausio Lietuvoje muzikos projekto užkulisiai ir papasakota ketverių metų projekto istorija bei atskleistos naujojo sezono paslaptys. Laidoje kalbėjo ne tik „X Faktoriaus“ mokytojai, bet ir ryškiausi projekto dalyviai.

Atlikėja Monika Pundziūtė džiaugėsi, kad prieš dvejus metus nusprendė dalyvauti „X Faktoriuje“. Tiesa, interviu metu ji prisipažino, kad iš pradžių į dalyvavimą projekte ji žiūrėjo pro pirštus. „Po dvejų metų tiek daug įvyko... Jei ne „X Faktorius“, nebūtų gimusios mano dainos, visas pasaulis, kuriame aš gyvenu... jo tiesiog nebūtų“, – kalbėjo M. Pundziūtė.

Monique karjera didžiuojasi ir projekto prodiuseris, teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. „Labai džiugu, kad ji tapo nugalėtoja. Jos karjera klostosi fantastiškai, pirmi koncertai, albumai“.

Buvusi M. Pundziūtės mokytoja Justė Arlauskaitė-Jazzu pasakojo, kad sudėtingiausia projekte yra tai, jog savo mokinius turi ne tik išmokyti, bet paskui ir vertinti. „Turi suprasti, įsiklausyti į jų norus. Turi matyti juos scenoje, turėti viziją, suprasti, kas kam tinka. Turi kelti skambučius ketvirtą valandą ryto ir patarti, ką daryti, kai neišeina padainuoti vienos ar kitos eilutės“, – pasakojo J. Arlauskaitė-Jazzu.

X Faktorius“ tik per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus