• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Mantas po pertraukos grįžta į sceną
Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2010-10-05 10:17:00

Kino pasaulyje jėgas bandantis dainininkas Mantas grįžta į muzikinę sceną. Daugiau nei pusę metų stačia galva paniręs į kino filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ filmavimus ir suvaidinęs pagrindinį jo herojų, dainininkas vėl žada nustebinti savo klausytojus. Vienas patraukliausių lietuviškos scenos vyrų pakvies į akustinių koncertų ciklą ypatingose Lietuvos vietose Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje, Kauno laisvalaikio namuose „Nautilus“ ir Klaipėdos „Švyturio menų doke“.

Tai bus išskirtiniai vakarai, dvelkiantys ypatingu intymumu – jų metu pirmą kartą išgirsime taip niekada ir neišleistų  dainų. Kiekviena jų pačiam dainininkui turi didelę reikšmę, šias dainas Mantas sukūrė įkvėptas realių istorijų ir jam artimų žmonių.

Pristatydamas būsimus koncertus Mantas prisipažino, kad pagaliau subrendo šiems, išties išskirtiniams, sielą atveriantiems pasirodymams. „Pribrendau ištraukti ir parodyti jau seniai sukurtas dainas, kurių niekada nenorėjau pristatyti didžiojoje scenoje ar išleisti albume. Tai ypatingos dainos, kurios tiek man pačiam, tiek žmonėms, kuriems jos buvo parašytos, labai svarbios ir brangios. Tokiam įvykiui norėjosi ypatingo vakaro ir neįprastos vietos. Būtent todėl pasirinktos gerą aurą turinčios koncertų vietos“, - jausmingai pasakoja dainininkas.

Koncerte skambės ir jau klausytojų seniai pamėgtos, hitais tapusios Manto dainos – „Čiuožki“, „Stok“, „Leila“. Dainininkas jas atliks su džiaugsmu. Jis supranta, kad šių dainų klausytojai iš jo tikisi ne mažiau nei naujų kūrinių, tačiau priduria, kad ne kartą  girdėti hitai skambės kitaip. Dainų skambėjimo atspalvį pakeis gyvas atlikimas su  grupe. Ir pats Mantas ne tik dainuos, bet ir skambins akustine gitara.

Dainininkas prisipažįsta, kad kiekvieno naujo projekto imasi su užsidegimu ir atsidavimu. Tad nenuostabu, kad dainininko nuoširdumas darbe pasiteisina ir atneša sėkmę: nuolatiniai koncertai, neįtikėtini naujojo albumo „ ...“  pardavimai, reklamos sutartys, vaidmenys šokio spektakliuose, Tado Blindos vaidmuo ir turbūt daugiau nei tūkstantį kartų sudainuotos „Čiuožki“ populiarumas.

Manto koncertai vyks: spalio 26 d. 19.00 val. sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje; spalio 29 d. 20.00 val. Kauno laisvalaikio namuose „Nautilus“; lapkričio 6 d. 19.00 val. Klaipėdos „Švyturio menų doke“. Bilietų ieškokite www.bilietai.lt.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus