• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Marijonas Mikutavičius pristatė naują klipą (video)

Autorius: Eli.lt
2014-10-15 18:00:00

Marijonas Mikutavičius
Eli.lt
Naujausias Marijono Mikutavičiaus klipas „Drąsių nieks nežudo“ lyg minifilmas pasakoja išbaigtą istoriją. Jis sukurtas pagal naują dar negirdėtą M.Mikutavičiaus dainą iš būsimojo, dar šiais metais pasirodysiančio, dainininko albumo.

„Vienas iš tų atvejų, kai rezultatas atitinka idėją. Tai mano pirmas rimtas vaizdo klipas, iki šiol buvę - tik pakvailiojimai. Esu visai ramus dėl jo ir, nejaučiu nei sąžinės graužimo, nei noro atsiprašyti, kad kažkas ne taip“, - sako M.Mikutavičius.

Režisierius Ričardas Marcinkus sako, kad pirminė klipo idėja jam ir Marijonui kilo dar vasarą. „Scenarijaus autorius yra Marijonas, o aš ir operatorius Feliksas Abrukauskas adaptavome jo scenarijų filmavimui. Stengėmės sukurti vientisą klipo stilių, todėl nuo pat pradžių jį įsivaizdavome nespalvotą“, - sakė R.Marcinkus.

Pagrindinio klipo vaidmens atlikėjas aktorius Arnas Fedaravičius specialiai dėl šio darbo į Vilnių grįžo iš Maskvos, kur šiuo metu filmuojasi serialuose ir kine. Moterį „juodo varno plaukais“ įkūnijo drabužių dizainerė Ieva Daugirdaitė. Ji ir Marijonas – vieninteliai klipo neprofesionalūs aktoriai. Klipe dar vaidina: Simonas Storpirštis, Justas Valinskas, Valentinas Krulikovskis. Anot aktorių atranką dariusio režisieriaus, jis ieškojo įsimintinos išvaizdos vaikinų ir išskirtinio grožio merginos.

Klipas buvo filmuojamas tris pamainas, po 12 val. Daugiausia naktimis. „Stengėmes naudoti natūralią aplinką. Važiuojantys traukiniai atrodo lyg specialiai užsakyti klipui. Iš tiesų, jie paprasčiausiai važiavo pagal savo grafiką,“, - sakė režisierius.

Visą filmavimo laiką lauke buvo vos keli laipsniai šilumos. Tai sunkino filmavimo sąlygas. Lengvai apsirengę aktoriai kiekvieną laisvą nuo filmavimo minutę buvo apmūturiuojami šiltais drabužiais ir pledais, o pagrindinio vaidmens atlikėja po drabužiais vilkėjo specialų hidrokostiumą.

„Man pavyko klipo idėja uždegti daugybę nuostabių žmonių, kurie tiesiog prisidėjo prie projekto nereikalaudami jokių ypatingų sąlygų ir negaudami materialinės naudos. Operatorius F.Abrukauskas – vienas geriausių kino operatorių Lietuvoje. Jo patirtis, talentas ir matymas labai prisidėjo prie galutinio rezultato. Esu dėkingas ir visai filmavimo komandai. Dėl jų nesavanaudiškumo mes turime fantastišką klipą“, - sakė R.Marcinkus.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus