• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Milita: „Man teko patirti nusivylimą ir nuolatinį klausimą: kodėl?!“

Autorius: Eli.lt
2015-11-17 14:36:00

Milita: „Man teko patirti nusivylimą ir nuolatinį klausimą: kodėl?!“
18-metė atlikėja Milita Daikerytė, kurią televizijos žiūrovai jau spėjo pažinti ir pamilti įvairiuose muzikiniuose projektuose, pradeda savo profesionalų koncertinį etapą. Jos energinguose pasirodymuose netrukus bus galima išgirsti naują dainą „Kur gi tu?“.

Vaikystėje Milita, kaip ir daugelis merginų, mėgo fantazuoti apie modelio karjerą, pati kūrė drabužių eskizus, fotografavosi. Pamažu tai tapo ne tik laisvalaikio užsiėmimais: Milita Daikerytė dalyvavo grožio konkursuose, tarp kurių buvo ir „Fashion TV Model“ ar „Mis Vilnius“ rinkimai, kuriuose simpatiška ir komunikabili mergina pasiekė aukštų įvertinimų.

Veiklumas ir scenos trauka buvo glaudžiai susijusi su muzikinėmis ambicijomis. Iš pradžių dainavusi tik savo malonumui, netrukus Milita atrado save šioje srityje. Atitrūkusi nuo vaikiškos scenos, jaunoji žvaigždutė praėjusį sezoną sublizgėjo populiariausiame LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Sėkmė ją lydėjo ir BTV šou „Muzikinė kaukė“, kuriame ji užėmė trečiąją vietą. Taip pat atlikėja sudalyvavo 2015 metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje.„Tai – pirmoji daina, kurios žodžius ir melodiją kūriau kartu su kompozitoriumi, tad asmeniškumų joje taip pat yra. Tačiau jie nėra tiesiogiai susiję su santykiais, kaip tikriausiai atrodo. Šioje dainoje esu labiau stebėtoja, – šypsodamasi pasakoja M. Daikerytė. – Esu jauna, tačiau gyvenime teko nemažai išgyventi, stebėti situacijas, iš jų pasimokyti. Man teko patirti nusivylimą ir nuolat besikartojantį klausimą: kodėl?! To ir klausiu dainoje.“

Milita sako, kad dainos „Kur gi tu?“ žinutė paprasta: reikia dažniau sustoti ir pasistengti suprasti įvykių priežastis, pripažinti jas ir nebėgti nuo jų. Taip pat nereikia slėpti savo tikrųjų jausmų – juos išreiškus pasidaro lengviau.

Nors Militai Daikerytei vis dar tinka jaunatviškas naivumas, atlikėja pabrėžia, kad jos auditorija – auga, ir tai nebėra vien vaikai.

„Mano karjera prasidėjo nuo 12 metų. Dalyvavau televiziniuose konkursuose, juose buvau pristatoma kaip jauniausia dalyvė, todėl ir mano auditorija buvo jaunesnė. Dabar esu pilnametė ir po truputį „išlipu“ iš jauniausios atlikėjos amplua. Rengiame klubinę programą, atsiranda kitokios dainos, kaip ir aš – jau esu kitokia! Turiu ateities viziją, dėl kurios daug dirbu, stengiuosi ir pamažėl žingsniuoju vis arčiau tikslo“.

Išgirskite naujausią Militos dainą „Kur gi tu?“:Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus