• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujas E.Dragūno iššūkis - turas po šalies arenas ir kalėdinės dovanos 1500 našlaičių

Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2011-11-04 08:20:00

Naujas E.Dragūno iššūkis - turas po šalies arenas ir kalėdinės dovanos 1500 našlaičių
Organizatorių nuotr.

Kol kiti atlikėjai skundžiasi koncertų trūkumu, SEL meta iššūkį ir iškeliauja į turą po šalies arenas. Šeši koncertai, šešios arenos, atnaujintas šou, puikiai žinomos ir visiškai naujos dainos - 19-ojo gimtadienio proga rengiamo turo „Energija ateina“ metu grupė SEL ruošiasi nustebinti ne tik gerbėjus, bet ir savo kolegas muzikantus ir įrodyti, kad viskas įmanoma, jei nuoširdžiai sieki tikslo.


Kas pusmetį  - po iššūkį. Tokius tikslus sau kelia SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Vasarą surengęs įspūdingą koncertą Klaipėdos vasaros estradoje, rudenį dainininkas aplankė Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje gyvenančius tautiečius, surengdamas šviesų ir garso fiestas didžiuliuose klubuose, kuriuose koncertuoja ir pasaulinio garso žvaigždės.


Tačiau to buvo per maža. Už poros savaičių SEL pradeda gimtadieninį - kalėdinį turą po didžiausių šalies miestų arenas. Pasirodymuose skambės paskutinio albumo „Aš kaip žąsis“ hitai, geriausios visų laikų dainos ir kitąmet pasirodysiantį albumą reprezentuojantis visiškai naujas singlas „Aš žiūriu į tave, pasauli“, kuris jau netrukus pasieks radijo stotis.


„Kiekvienas SEL koncertas - tai žingsnis pirmyn. Su kiekvienu pasirodymu mes vis tobulėjame ir vis daugiau energijos atiduodame savo gerbėjams. O gimtadienis ypatinga šventė, todėl sukūrėme visiškai naują pasirodymų koncepciją, kurią ir pristatysime visuose turo koncertuose. Labai džiaugiuosi, kad galėsiu koncertuoti naujose arenose Klaipėdoje ir Alytuje, kur dar nesame buvę. Kauno „Žalgirio“ arenos šturmą atidėsime kitiems metams - šį kartą pasirodysime senutėlėje Kauno  halėje. Na, o šiuos sėkmingus metus užbaigsime Vilniuje, „Forum Palace“, kur Naujų metų naktį surengsime ypatingą pasirodymą - karnavalą“, - sako dainininkas.


Turo koncertų organizatoriai džiaugiasi, kad prekyba bilietais yra labai sėkminga - į pirmąjį koncertą Alytuje lapkričio 19 d. jau parduota didžioji dalis bilietų! Kiti koncertai vyks: gruodžio 25 d. Šiaulių arenoje, gruodžio 26 d. Kauno sporto halėje, gruodžio 29 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 30 d. Panevėžio „Cido“ arenoje ir gruodžio 31-ąją Vilniaus pramogų, sporto ir verslo centre „Forum Palace“.

Rengdamasis šiam turui atlikėjas nepamiršta ir savo labdaringos veiklos. Artėjančių Kalėdų proga dovaną gaus šalies globos namuose augantys paaugliai - dainininkas ketina padovanoti po 300 bilietų į kiekvieną turo koncertą. Kadangi Vilniuje pasirodymas vyks Naujųjų metų naktį ir čia galios amžiaus cenzas, todėl vaikai į pasirodymą negalės patekti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus