• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujoje akustinėje Manto programoje - jokio snobizmo, tik 100% muzikos

Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2011-11-04 15:30:00

Naujoje akustinėje Manto programoje - jokio snobizmo, tik 100% muzikos
Organizatorių nuotr.

Rudenį su tamsiais vakarais ir vis vėstančiais orais galima išgyventi dvejopai: verkšlenti įsikniaubus į pagalvę, kad baigėsi vasara arba klausytis geros muzikos gyvo garso koncerte kartu su Mantu.


Įkvėptas naujos kino patirties, bet išsekintas intensyvių filmavimų, Mantas nutarė suburti muzikantų grupę ir atlikti savo naujai sukurtas dainas akustiniame koncerte. Šiame projekte naujai skambės ir senieji dainininko hitai – jiems šviežumo jausmą suteiks nauja aranžuotė ir adaptacija šiai gyvo garso programai.

 

Sėkmė didžiajame ekrane


Ir iš tiesų įvairialypei asmenybei -  menininkui Mantui nėra laiko prastam orui ar blogai nuotaikai. Rugsėjo mėnesį mes jį pamatėme grandiozinio lietuvių filmo premjeroje „Tadas Blinda. Pradžia“, kurioje Mantas atliko pagrindinį vaidmenį. Intensyvūs juostos filmavimo darbai davė gerų rezultatų, o jo sukurtam Tado Blindos vaidmeniui užsienio kino kūrėjai negailėjo gerų atsiliepimų.


Savo universalumu Mantas žavi daugelį klausytojų ir žiūrovų, net jei tai nėra jo prisiekę gerbėjai. Todėl kuo toliau, tuo labiau šį scenos žmogų tampa vis sunkiau apibūdinti tik viena definicija. Mantas – dainininkas, muzikantas, šokėjas, aktorius... Tikėtina, šis apibūdinimų sąrašas ateityje dar plėsis. Nepaisant veiklos įvairumo, Mantas nepamiršta savo „šaknų“ – dainavimo ir muzikavimo. Bet ir šioje, savo itin gerai žinomoje sferoje, jis sugeba būti kaskart kitoks - visi jo įgyvendinami muzikiniai projektai konceptualiai skirtingi.


Jį galime išvysti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su Kauno Bigbendu, įkūnijantį legendinį Frank Sinatrą arba garsiausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose, su žinomu choreografu ir šokėju Gyčiu Ivanausku ir jo kolega Evaldu Taujanskiu, atliekantį jau kone kultine tapusią „Čiuožki“ programą.


Grįžta prie savo „šaknų“


Mantas pasakoja, kad naujasis jo amplua kine suteikė daug patirties, įspūdžių ir nepakartojamų išgyvenimų, bet tuo pačiu, filmuodamasis juostoje "Tadas Blinda. Pradžia", dainininkas jau brandino mintį rudenį surengti akustinių koncertų ciklą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus