• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujoje J.Lapatinsko dainoje tilpo 9 bičiulio meilės metai

Autorius: Justina Kviliūnaitė
2012-09-24 14:16:00

Naujoje J.Lapatinsko dainoje tilpo 9 bičiulio meilės metai
Justinas Lapatinskas
Devyneri  metai  meilės ir  išsiskyrimas. Tiek sudėta į naują  gitaristo  Hugio ir dainininko Justino Lapatinsko kūrinį „Leisk“.

“Nuo 18 metų  šalia turėjau nuostabią meilę ir draugystę, kuri šį pavasarį nutrūko. “Leisk”  – muzikinis ano mano gyvenimo įprasminimas. Tai nėra dovana mano buvusiai merginai ir tikrai ne  bandymas susigražinti tai, kas praėjo. Tai tiesiog muzikinis piešinys, kuris gimė, kai išgyvenau išsiskyrimą”, - sakė Hugis.


Parašęs rokantišką  melodiją ir aranžuotę, o visas mintis ir jausmus išguldęs net ne ant vieno lapo popieriaus, geriausiu praėjusių metų gitaristu “T.Ė.T.Ė.” apdovanojimuose pripažintas Hugis, kreipėsi pagalbos į savo seną draugą J. Lapatinską.


„Hugis atėjo ir parodė dainos tekstą, kurio buvo stipriai per daug. Bet tekstas buvo toks tikras ir išgyventas, kad iškart mane užkabino. Hugis  -  mano labai geras bičiulis, todėl  buvau ir jo draugystės, ir išsiskyrimo liudininku. Ir pats esu turėjęs liūdnų ir skaudžių patirčių,  tai atgaivino primirštus mano jausmus“, - pasakoja J. Lapatinskas.


Du vyrai sėdo tvarkyti teksto. „Iškart jam pasakiau, kad reikia trumpinti, kai ką keisti, nes dainoje tai neskambės. Tačiau viskas buvo taip svarbu, kad net neaišku, ką mesti.  Po ilgų braukymų ir rašinėjimų baigėsi tuo, kad teksto autoriais tapome abu, o jau muzika - išskirtinai Hugio reikalas“, - sako dainos vokalą įrašęs Justas.


Jis tikina, kad pats lyriškų baladžių apie išėjusias meiles yra parašęs gal dvidešimt, tačiau jos visos guli stalčiuje ir vargu, ar kada bus pristatytos plačiajai auditorijai. „Karts nuo karto pasiimu gitarą, išsitraukiu kažkurį tekstą, pabrazdinu, bet scenoje to dainuoti nenorėčiau. Per daug asmeniška, jautru, skaudu. Kai tokius kūrinius imi dainuoti visiems, po  šimtą, tūkstantį, milijoną kartų, nebelieka to asmeninio jausmo. Tampi ne dainos herojumi, o tik jos atlikėju. Dėl to mėgstu dainuoti linksmas dainas, o širdį aitrinančias pasilieku sau“, - sako Justas ir patikina, kad jei ne Hugis, gitaros skambesiu papuoštos baladės jo klausytojams būtų tekę laukti dar labai ilgai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus