• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Naujoje „Lemon Joy“ dainoje įsiamžino mergaitė iš Vokietijos
Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2011-02-01 16:34:00

Anos Jokūbonienės nuotr.
Puiki žinia savitą braižą turinčio sostinės popmuzikos kolektyvo „Lemon Joy“ gerbėjams – po ilgai  trukusios tylos grupė pristato naują kūrinį, kurį pavadino „Kažkada“. Tai antrasis radijo singlas iš šį pavasarį pasirodysiančio albumo kiek pretencingu, tačiau tuo pačiu ir labai romantišku pavadinimu „Stebuklas“. Pirmasis singlas „Nekęsk manęs dar stipriau“ radijo stotis pasiekė 2009 balandį.

Anot grupės lyderio Igorio Kofo, kūrinys nostalgišku pavadinimu „Kažkada“ turi savo istoriją.  „Mano bendraamžiams ir šiek tiek vyresniems  užtektų tik poros užuominų, kad jie suprastų, kur ieškojau įkvėpimo. Ar pamenate, kokia muzika skambėjo lenkų ir čekų Vilniuje statytų atrakcionų parkuose? – klausiamai šypsosi „Lemon Joy“ lyderis. –  Kalbu apie devintąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kai Europos topuose karaliavo tokios grupės ir atlikėjai kaip „Modern Talking“, Sandra, C.C. Catch. Įrašinėdamas dainą „Kažkada“ mėginau išgauti būtent tų laikų skambesį, kuris man kvepia deficitine kramtoma guma „Donaldas“ ir primena mano paauglystę.“

Įdomus sutapimas: šiame kūrinyje netyčia įsiamžino maža  mergaitė iš Vokietijos – būtent šioje šalyje užgimė bene garsiausia anų laikų popgrupė „Modern Talking“. „Kaip tik įrašinėjau šią dainą, kai pas mus į studiją užsuko bičiuliai iš Vokietijos. Negalėjau praleisti progos – mat būtent su vokiečių popmuzikos genijumi Dieteriu Bohlenu man asocijavosi dainos „Kažkada“ skambesys. Su tais draugais iš Vokietijos kartu buvo ir maža mergaitė, kurios paprašiau ką nors pasakyti vokiškai į mikrofoną. Kaip vėliau išsiaiškinome, ji pasakė „Aš noriu ledų porcijos“.  Šia fraze ir prasideda mūsų daina. Jai už darbą, žinoma, atsilyginome ledų porcija“, – šypsodamasis dainos atsiradimo istoriją prisiminė dainininkas.

Nauja daina „Kažkada“ jau skamba „Lemon Joy“ koncertuose ir netrukus bus pristatyta Lietuvos radijo stotims, o albumo „Stebuklas“ gerbėjams dar teks šiek tiek palaukti. Naujas albumas pasirodys po 5 metų pertraukos ir taps septintuoju grupės diskografijoje. Paskutinis albumas „1210“ buvo išleistas 2006 pavasarį. Tiek paskutinis darbas, tiek senesni albumai buvo puikiai įvertinti tiek gerbėjų, tiek muzikos kritikų. Jau 15 metų gyvuojanti grupė yra nominuota (ir gavusi) ne vienam „Bravo“ ir Radiocentro“ apdovanojimui.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus