• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Nostalgija besibaigiančiai vasarai bus vejama paskutiniame dainuojamosios poezijos festivalio renginyje

Autorius: Toma Rančytė
2011-08-11 09:20:00

  Nostalgija besibaigiančiai vasarai bus vejama paskutiniame dainuojamosios poezijos festivalio renginyje
Organizatorių nuotr.

Nuo pat pirmųjų vasaros dienų visus dainuojamosios poezijos mylėtojus džiuginęs bei gerą nuotaiką dalinęs festivalis „Senamiesčio Žiogas“ ruošiasi užbaigiamajam V-ojo sezono koncertui. Nors šiltasis metų sezonas tuoj pradės skaičiuoti paskutines dienas, tačiau koncerto metu bus vejama bet kokia nostalgija besibaigiančiai vasarai. „Senamiesčio Žiogas“ paskutinį kartą kvies visus pavakaroti po vasarišku, nors ir greičiau tamsa apsiblausiančiu dangumi, pasiklausyti gitarų skambesio, širdžiai ir ausiai mielų dainų, pasižvalgyti po atvirose erdvėse eksponuojamą parodą, pasidalinti gera nuotaika bei pasišildyti šypsenų jūroje.

Taigi, jau rugpjūčio 18 d. Kauno „Ryšių istorijos“ muziejaus kiemelis atvers vartus šio festivalio svečiams ir kartu su apsilankiusiais kauniečiais bei Kauno svečiais iki kitų metų atsisveikins su dainuojamosios poezijos gerbėju „Senamiesčio Žiogu“. Kad atsisveikinti nebūtų taip liūdna, geromis emocijomis dalinsis ryškūs, talentingi ir labai skirtingi atlikėjai: Bjelle ir PERU, teatro laboratorija „Atviras Ratas, svečias iš Airijos Denis McLaughlin ir Kristina Muravjova.

Teatro laboratorijos „Atviras Ratas“ aktoriai šį kartą „Senamiesčio Žiogo“ renginyje pasirodys kaip grupė „Solo Ansamblis“, kurią sudaro 5 aktoriai - Vytautas Leistrumas, Sergejus Ivanovas, Jonas Šarkus, Giedrius Kiela, Justas Tertelis. Kaip patys aktoriai teigia, grupė nesiorientuoja į precizišką muzikos atlikimą – „Solo ansamblis“ atlieka savo kūrybos dainas, tuo pačiu įprastą muzikinės išraiškos formą papildydamas savo muzikiniu bei teatriniu požiūriu, humoru ir tikrumu. „Senamiesčio Žiogo“ svečiams aktorių trupė parengė ne tik geros muzikos, bet ir vaidybos elementų užtaisą.

Kiti užbaigiamojo koncerto svečiai - Bjelle ir PERU. Pernai metais specialiai „Lietuvos talentai 2010” projektui susikūrusi grupė, konkurse pelnė antrąją vietą bei įsigijo gausų gerbėjų būrį. Šiuo metu tai bene jauniausia ir perspektyviausia grupė Lietuvoje. Bjelle ir PERU garsėja netradiciniais muzikiniais sprendimais: tai naujoviškas skambesys, kuriame susilieja švelnus moteriškas balsas, prasmingi žodžiai, violončelių melodijos, o lyriškus ir nostalgiškus kūrinius paįvairina švelniojo roko elementai. Raminta - grupės siela ir pagrindinė kūrėja. Ji rašo eiles, kuria muziką ir pati akomponuoja įvairiais instrumentais. Nors visų trijų grupės narių interesai dažnai išsiskiria, visus vienija bendras tikslas – kokybiška, novatoriška muzika, sudėta iš įvairiausių stilių: nuo amžinai gyvos klasikos, iki modernaus ir švelnaus roko.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus