• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasauliniam projektui ieškomi talentai iš Lietuvos!

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-12-02 08:00:00

Žvarbų gruodžio pirmosios rytą „AVON“ grožio centre šeimyniškių gatvėje įvyko labai jauki spaudos konferencija, kurioje JAZZU – Justina Arlauskaitė, Leonas Somovas ir jų prodiuseris Arūnas Matačius pristatė pasaulinę, internetu vykdomą muzikinių talentų paiešką „AVON Voices“. Taip pat susirinkę žurnalistai buvo pavaišinti JAZZU iškeptu pyragu pagal prosenelės receptą.

„AVON Voices“  - kas tai?

Tai unikali proga moterims ir vyrams iš daugiau nei 60 šalių paskelbti apie save, papasakoti savo istorijas, pasidalinti svajonėmis ir pademonstruoti talentus. „AVON“ Voices kviečia moteris pademonstruoti savo unikalius balsus visam pasauliui. Programos metu bus ieškoma 2 išskirtinių moterų dainininkių, kurioms bus suteikta proga įrašyti profesionalų albumą. Šioje programoje gali dalyvauti ne jaunesnės nei 18 metų amžiaus moterys. Konkursas vyks nuo šių metų gruodžio pirmosios dienos iki 2011 m.vasario 13 d.

Kas išrinks talentingiausią?

Tarptautinę teisėjų komisiją sudarys garsūs muzikos industrijos atstovai: šešiskart „Grammy“ apdovanojimą laimėjusi dainininkė Fergie, legendinė dainų autorė Diane Warren, „Grammy“ apdovanojimui nominuota dainininkė ir dainų autorė Natasha Bedingfield, žvaigždė iš Rusijos Valerija ir kt.

Kuo čia dėti JAZZU ir Leon Somov?

Būtent jie tapo „AVON Voices“ ambasadoriais Lietuvoje. Patys visiškai šviežiai išleidę savo naujausią albumą „Score“, kurį gavo konferencijoje apsilankę žurnalistai, šie talentingi atlikėjai pristatys pasaulinį projektą šalies auditorijai, skatins žmones jame dalyvauti ir dalinsis su jais savo muzikiniais patarimais.
 

„Šis projektas („AVON“ Voices) yra puiki galimybė išplaukti į tarptautinius vandenis, kuo turėtų pasinaudoti mūsų šalies talentai“. – Sako populiaraus dueto nariai.
 
Beje, neseniai išleidę savo albumą JAZZU ir Leonas pabrėžia, kad populiarumas slypi pilnose koncertų salėse, bet ne nuotraukų kiekyje žurnaluose.
 
"Mes esame treti po Andriaus Mamontovo ir Egidijaus Dragūno", - nesikuklino prodiuseris Arūnas. Juk Justė yra geriausia vokalistė, o Leonas  - geriausias kompozitorius. Ko daugiau reikia?"

Kova prieš smurtą

„AVON Voices“ – tai ne tik proga atsiskleisti talentams. Visus metus muziką bus galima siųstis internetu, o dalis pelno, gauto iš šių atsisiuntimų, bus skiriama „AVON“ Moterų fondui.
 

Daugiau informacijos apie talentų konkursą rasite čia:



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus