• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Power Hit Radio“ gimtadienyje – geriausias Italijos didžėjus Alex Gaudino

Autorius: Daumantas Kairys
2011-03-04 08:12:00

Beveik dvidešimt metų už pulto, neįtikėtinai populiarus ir iš proto varantis “Destination Calabria”, per 20 milijonų peržiūrų “Youtube”, remiksai patiems garsiausiems Armin Van Buuren, Tiesto bei Bob Sinclar ir svarbiausia - pasirodymai visuose privalomuose pasaulio renginiuose - nuo Majamio muzikos konferencijos iki Rusijos milijardieriaus Romano Abramovičiaus vakarėlių Maskvoje. Tai tik maža dalis faktų apie garsiausią Italijos didžėjų bei šokių muzikos prodiuserį Alex Gaudino.

Šokių muzikos direktoriaus Pete Tong’o produktyviausiu Italijos didžėjumi pavadintas Aleksas pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Balandžio 8 d. jis taps pagrindine radijo stoties “Power Hit Radio“ aštuntojo gimtadienio žvaigžde. Pernai šokių muziką grojanti radijo stotis gimtadienį šventė Kauno klube EXIT, šiais metais “Power Hit Radio” grįžta į Vilnių bei kviečia į didžiausią savo gimtadienį iki šiol. Jis vyks “Ūkio banko teatro arenoje”, kurioje savo pasirodymus rengė Armin Van Buuren bei SEL.

Pasirodymas Brazilijoje net 65 tūkstančiams

“Jokių tortų – tik bekompromisis didžėjus iš garsiausių pasaulyje klubinių renginių”, - tokiu pažadu į savo radijo stoties gimtadienį kviečia programų vadovė Asta Gujytė. “Mūsų eteris skirtas šokių muzikai, tad Alex Gaudino visuomet buvo ir bus mūsų grojaraštyje. Radijo didžėjai bei klausytojai itin mėgo italo super hitus “Destination Calabria“, “Watch Out“ bei “I‘m In Love“, todėl bus malonu Alex Gaudino lietuviams pristatyti pirmąjį kartą”, - teigia aštuntus metus veikiančios radijo stoties “Power Hit Radio“ atstovė.

Pirmą kartą į Vilnių atvykstantis didžėjus bei prodiuseris mes pirštinę prieš tai radijo stoties gimtadieniuose grojusioms žvaigždėms - Martijnui Ten Veldenui, Boom Jinx bei pernai metų žvaigždei Gareth Emery. Bet jam neturėtų būti sunku. Alex Gaudino kompozicijos nuolat patenka į “Power Hit Radio“ klausytojų sudaromus topus. Prieš pasirodymą Vilniuje italas sugros net penkiuose garsiosios “Winter Music Conference” renginiuose bei surengs tris savo šou Brazilijoje. Beje, būtent Brazilijoje Alex Gaudino grojo didžiausiame savo renginyje karjeroje – jo pasirodymo klausėsi net 65 000 žmonių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus