• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rūtos Ščiogolevaitės išgirta dainininkė Ema Aukščenytė pristato naują dainą

Autorius: Parengė: Austėja Matusaitė, nuotr. Ieva Meilutytė, Jomilė Kazlauskaitė
2016-11-23 14:23:00

Rūtos Ščiogolevaitės išgirta dainininkė Ema Aukščenytė pristato naują dainą
„Wow. Žinai koks pirmas įspūdis? Jog balsas priklauso pankei. O tu visai kitokia – graži, švelni, talentinga, santūri ir elegantiška. O kontrastas – Tave labai puošia. Manau, tai labai didelis pliusas. Be to, ilgaplaukių, ilgakojų blondinių su geru balsu, pas mus Lietuvoje mažoka, tiesa?“, - taip juokavo ir pagyrų Emai „Lietuvos balse“ negailėjo garsi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Regis, tai jaunajai, komisiją sužavėjusiai atlikėjai tapo tikru postūmiu siekti muzikinės karjeros ir atsisveikinus su projektu. Ji pristato pirmąją savo dainą: „Kino juosta“.

Karjera ir siekiai


„Sceną ir muziką myliu nuo pat mažens. Baigiau muzikos mokyklą ir jau 13 metų lankau estradinį dainavimą. Esu dėkinga savo dainavimo mokytojams Redai ir Algirdui Jakelaičiams, kurie mane užaugino muzikoje. Su jų pagalba galiu tvirtai žengti į pramogų pasaulį. Muziką ir save bandžiau atrasti įvairiuose konkursuose: „Muzikos talentų lyga“, „Margos natos“. Kadangi esu kilusi iš mažo miestelio – Rumšiškių ir man čia truputėli ankštoka, savo jėgas išbandžiau „Lietuvos balse“. Beje, galiu pasidžiaugti, jog pasibaigus šiam projektui nesustojau ir šią vasarą dalyvavau tarptautiniame dainų festivalyje „Buen Viaje“. Į Lietuvą parsivežiau pirmąją vietą. Mano pagrindiniai siekiai – nesustoti ir daryti viską savo malonumui. Tikiu, jog investuojant į save, skiriant daug pastangų darbui ir dainavimui, šios investicijos pasiteisins ir mane dainuojančią pavyks išgirsti ne kartą“, - teigė Ema.Jokios pilkos masės!

„Tikriausiai kaip ir daugumą, mane įkvepia mane supanti aplinka. Ši daina – motyvuojanti ir paliečia kiekvieną žmogų. Esu įsitikinusi, kad nevalia nuleisti rankų ir laukti, kol už tave kažkas kažką padarys. Tu pats esi savo gyvenimo kalvis ir tik tu, gali viską pakeisti, sukurdamas grąžų savo gyvenimo filmą. Būtent apie jį dainuoti pasirinkau savo dainoje. Tokia esu ir aš pati. Šia gyvenimo taisykle visuomet vadovaujuosi. Drąsiai sakau – nenoriu būti pilka masė. Noriu daryti tai, ką mėgstu ir myliu. Todėl ateities planai labai dideli. Esu užsispyrusi, žinau, kad tai taps realybe. Tačiau, viskam savas laikas. O greitu metu išleisiu ir savo pačios kūrybos dainą“, - šypsojosi E. AukščenytėAkustinė versija – sėkmingam startui

„Pirmoji dainos versija – gana klubinio stiliaus. Akustika, mano manymu, niekada neišeina iš mados ir gyvas akompanimentas bei truputį kitokia aranžuotė, dainai suteikia gyvumo ir lyriškumo. Norėjau dainą pateikti kitokiu kampu. Todėl šią versiją ir pasirinkau. Tai mano savotiškas startas, mano žingsnis svajonių įgyvendinimo link. Todėl viliuosi, jog mane palaikysite ir įvertinsite“, - dėstė dainininkė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus