• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sergejus Zacharovas – legenda, gyva tik dėl laimingų atsitiktinumų

Autorius: Daumantas Kairys
2011-11-24 10:30:00

Sergejus Zacharovas – legenda, gyva tik dėl laimingų atsitiktinumų
Organizatorių nuotr.

Dainininkas, baritonas Sergejus Zacharovas, ištisas kartas Rusijoje ir kaimyninėse šalyse pakerėjo savo balsu, o kiekvienas vyresnis gyventojas gali mintinai sudainuoti bent kelias dainas iš jo romansų repertuaro. Šlovė ir sėkmė ne visuomet su S.Zacharovu ėjo koja kojon. Tačiau, kaip prisipažįsta legenda tapęs muzikantas, būtent dėl to šiandien yra toks, koks yra – gyvas.

Tokia, kaip S.Zacharovo, biografija pasigirti gali retas estrados dainininkas. Joje būta nemažai ryškių pakilimų ir nuosmukių. Bene žinomiausi – 1975-aisiais gautas pagrindinis vaidmuo muzikiniame filme „Dangaus kregždutės“, kur atlikėjas vaidino greta tokių žvaigždžių kaip Liudmila Gurčenko ir Andrejus Mironovas. O vos po dvejų metų moterų gretose itin populiarus S.Zacharovas buvo nuteistas už muštynes ir metams uždarytas kalėti Slancų mieste. Po šio nutikimo atlikėjui teko praleisti ne vienerius metus siekiant atkurti savo gerą reputaciją, nors pats jis visuomet teigė buvęs pakištas, o kol kalėjo jį karštai palaikė žmona.

Viena koja buvo anapus

1994-aisiais S.Zacharovo laukė kitas didelis išbandymas – jam sustojo širdis. „Ilsėjausi viename užmiesčio viešbučių Čeliabinsko srityje, nes buvau pervargęs – pasirodžiau net 60 koncertų, skirtų Boriso Jelcino rinkiminei kampanijai. Ryte turėjau išskristi į Maskvą, bet naktį mane ištiko širdies smūgis. Klinikinė mirtis truko 6 minutes. Nežinau, likimas ar kita jėga norėjo mane sulaikyti šiame pasaulyje... Artimiausia reanimacija buvo labai toli, tačiau vienintelė miestelio greitosios pagalbos mašina su skubia kardiologų brigada kaip tik tuo metu, kai mane ištiko smūgis, važiavo pro viešbučio vartus. Po 5 minučių gydytojai buvo prie mano lovos“, – iki detalių prisimindamas „antrąją savo gimimo dieną“ sako solistas.

Ne sykį jis yra pasakojęs žiniasklaidai ir apie pojūčius, patirtus klinikinės mirties metu – tarsi būtų matęs ir girdėjęs viską iš šalies. Beje, atgaivintas elektrošoku S.Zacharovas patyrė dar vieną jam gyvenimą išgelbėjusį sutapimą. Ligoninėje, į kurią jį atvežė, tebuvo viena ampulė su kraujo trombus tirpinančiu skysčiu. Ji buvo laikoma seife, nuo kurio raktą turėjo tik vyriausias kardiologas, budėjęs tik kartą per mėnesį. Laimei, tai buvo būtent ta para.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus