• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skandalingasis Marilyn Mansonas: „Aš vis dar esu tornadas“

Autorius: Daumantas Kairys
2012-03-30 13:12:00

 Skandalingasis Marilyn Mansonas: „Aš vis dar esu tornadas“

Šokiruojančius šou mėgstantis rokeris Marilyn Mansonas dabar užimtas kaip niekada – vienas po kito seka jo bendri darbai su tokiomis garsenybėmis kaip Holivudo žvaigždė Johnny Deppas ar vokiečių industrinio metalo atstovai „Rammstein“. Negana to, jau balandžio pabaigoje prekyboje pasirodys naujasis skandalisto albumas „Born Villain“. Lietuviai turės progą išgirsti naujausius amerikiečio kūrinius vieninteliame koncerte Baltijos šalyse, kuris įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje birželio 12-ąją.


Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad albume „Born Villain“ gerbėjai išgirs išskirtinę dainininkės Carly Simon kūrinio „You‘re So Vain“ versiją, kurioje būgnais ir pagrindine gitara grojo aktorius Johnny Deppas. Teigiama, kad prie šio įrašo prisidėjo ir netrukus 10-ies sulauksiantis aktoriaus sūnus Johnas Christopheris. Marilyn Mansonas ir J.Deppas yra seni draugai, jie susipažino dar 1987 m. JAV serialo „21 Jump Street“, pagal kurį neseniai buvo pastatytas filmas „Nevykėliai po priedanga“, filmavimo aikštelėje. Rokeris tame kultiniame seriale atliko epizodinį vaidmenį. 


„Norėjome atlikti tokią dainos versiją , kuri mums abiem būtų ironiška. Johnny grojo būgnais ir pagrindine gitara, o aš pritariau gitara ir dainavau. Šios dainos vaizdo klipe greičiausiai žiūrėsime vienas į kitą veidrodyje“, – „MTV News“ sakė Marilyn Mansonas.


Svarbiausia – pažaboti chaosą


Pasak Marilyn Mansono, po to, kai kuriam laikui pritilo, dabar vėl pajusti kūrybinę kibirkštį jį įkvėpė suvokimas, kad per ilgus karjeros metus jis puikiai įvaldė pamoką, kaip elgtis su savimi. „Sužinojau, kaip būti geresniam, išmokau susikaupti. Jei artistas neturi darbo struktūros, žmonių, kuriais gali besąlygiškai pasitikėti, visas darbas virsta chaosu. Kiekvienas gali gyventi suirutėje. Artistu tampi, tik jei sugebi suvaldyti chaosą, suteiki jam formą ir atiduodi žmonėms. Žinoma, aš vis dar beprotiškas tornadas, aš esu pats chaosas! Esu laukinis bulius ir galite manimi pajodinėti“, – juokėsi atlikėjas. Jis teigė nesąs sau baisus. „Jei būčiau mergina ir atsibusčiau po nakties su manimi, manau išsigąsčiau, bet apskritai neatrodau sau kraupiai“, – žurnalui „Revolver“ tvirtino Marilyn Mansonas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus