• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skandalingieji „Leningrad“ išleido naują albumą „Amžinoji ugnis“

Autorius: Daumantas Kairys
2011-10-12 14:21:00

Skandalingieji „Leningrad“ išleido naują albumą „Amžinoji ugnis“

Chamais, chuliganais, anarchistais, alkoholikais ir pasaulio gelbėtojais vadinta grupė „Leningrad“ pristatė patį šviežiausią aštrios satyros, ironijos, humoro ir karčios gyvenimo realybės persunktą albumą „Amžinoji ugnis“ (rus. „Večnij ogon“).

Likus vos mėnesiui iki Vilniuje, „Forum Palace“ rūmuose, vyksiančio koncerto, rusų rokeriai suteikė daugybę džiaugsmo savo gerbėjams. Šią savaitę visai netikėtai, porą dienų anksčiau nei žadėta „Leningrad“ tinklalapyje pasirodė naujo albumo viršelis, primenantis dujinę viryklę, jo devynių dainų sąrašas ir nuoroda, pagal kurią galima nemokamai atsisiųsti visą dainų rinkinį.

Tiesa, nors „Amžinosios ugnies“ viršelis ir dainos pasirodė internete, grupės „Leningrad“ lyderis Sergejus Šnurovas-Šnuras žiniasklaidai apie naujausią dainų rinkinį kol kas nieko nepasakojo ir jo pavadinimo neaiškino. Dažniausiai amžinąja ugnimi vadinama nuolat deganti liepsna, skirta amžinai prisiminti svarbų įvykį ar žmogų. Beje, tikroji amžinoji ugnis palaikoma nuolant tiekiant į jos vietą dujas, matyt, todėl rusų muzikantai albumo viršeliui ir pasirinko sovietmečiu dvelkiančios dujinės viryklės vaizdą.

Pardavimais pirmavo net dalindami albumus dykai

Ką tik pasirodžiusiame „Leningrad“ albume daugiausia dainos apie gyvenimą – tai, kas džiugina ir liūdina. Šnuras nesivaržydamas dainuoja apie tai, kuo yra gyvas, apie įgrisusius pareigūnus, nekenčiamus penktadienius, apie lėbavimą, pirmą pasimatymą ir greitą išsiskyrimą, nes meilė šiais laikais neturi kada mylėt.

„Amžinoji ugnis“ jau antroji rusų rokerių plokštelė šiemet. Ankstesnė – „Chna“ – pasirodė balandį. Pastaroji net porą savaičių laikėsi pirmojoje legaliai Rusijos teritorijoje parduodamų kompaktinių plokštelių sąrašo vietoje. Įdomu tai, jog tuo pat metu buvo galima nemokamai atsisiųsti albumą iš interneto. Belieka tik spėlioti, ar „Amžinąją ugnį“ klausytojai priims taip pat šiltai. Iki „Chna“ nuo 2008-ųjų iki 2010-ųjų pabaigos „Leningrad“ buvo išėję kūrybinių atostogų, kurių metu S.Šnurovas koncertavo su ne ką mažiau skandalingu projektu „Rubl“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus