• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stingas: „Stebuklų nebūna, eiti pirmyn padeda tik darbas“

Autorius: Daumantas Kairys
2012-03-23 17:20:00

 Stingas: „Stebuklų nebūna, eiti pirmyn padeda tik darbas“

Vienas garsiausių britų muzikantų Stingas su savo naujausio turo „Back to Bass Tour“ koncertu liepos 31-ąją pirmąsyk pasirodys Kaune, didžiausioje Lietuvos koncertų salėje – „Žalgirio“ arenoje. Šiuo metu atlikėjas aktyviai keliauja – tris vakarus šią savaitę Londoną šokdinęs Stingas dabar kelia sparnus į Pietų Afriką. Sunku būtų suskaičiuoti visus šiais metais Stingo aplankytus miestus ir jo koncertus, skirtus prisiminti 25-erius metus praleistus scenoje.


„Per daugybę metų scenoje išmokau, kad stebuklų nebūna. Pirmyn eiti padeda tik darbas“, – taip ant savo jubiliejinio, 25-erių metų solinės karjeros sukakčiai skirto kūrybos rinkinio rašo Stingas. Jis buvo pagerbtas ir šių metų  balandžio mėnesio Amerikos muzikiniame „Keyboard“ žurnale. „Visa Stingo šlovė, visas jo įdėtas darbas įrašytas šiuose diskuose. Net 55 kūriniai įrodo, kad jis niekuomet nesiliovė pakerėti gerbėjų ausų. Nuo pirmųjų džiazo gaidelių turinčių kompozicijų iki žaismingesnių šokių, kantri ir klasikinės muzikos akcentų. Ši kolekcija – tikrasis, amžinas Stingo palikimas“, – rašoma leidinyje.


Pagyrų Stingui negaili ir tų vietų, kuriose jis pasirodo su „Back to Bass“ turo koncertais, žiniasklaida. „Nuostabus vakaras su puikių muzikantų grupe ir charizmatišku dainininku, kuris per ilgus metus neprarado savo galių“, – rašė „The Newcastle Evening Journal“, vokiečių leidinys „Bild“ pavadino koncertą Miunchene „tobulu“, o laikraštis „Augsburger Allgemeine“ parinko itin skambius žodžius: „Stingas nuolat evoliucionuoja... Kad ir ką jis bedarytų, tai magiška...“ Dėl graibstomų naujausio turo bilietų atlikėjo vadybininkai jau paskelbė papildomus vasaros koncertus Ispanijoje, Šiaurės Amerikoje, patvirtintas naujas šou Kanadoje.


Pastarąjį kartą Stingas Lietuvoje koncertavo su Valstybiniu simfoniniu orkestru, Vilniaus Vingio parke 2011-ųjų birželį. Šįsyk Kaune vyksiančiame koncerte Stingas gerbėjams žada daugiau roko, o užkurti tikrą pirtį britui padės penkių muzikantų komanda – gitaristai Dominicas ir Rufusas Milleriai, būgnininkas Vinnie Colaiuta, elektriniu smuiku grojantis Peteris Tickellis ir vokalistė Jo Lawry.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus