• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Su juodu gyvenimo etapu atsisveikinanti dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha pristato naują dainą

Autorius: Eli.lt
2016-03-22 17:08:00

Su juodu gyvenimo etapu atsisveikinanti dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha pristato naują dainą
Vis daugiau laiko mylimajam, mokslams ir muzikai nei vakarėliams ar pasivaikščiojimams raudonu kilimu skirianti dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha gerbėjams pristato naujausią savo dainą, gimusią po daugiau nei mėnesį trukusio skausmingų įvykių periodo.

„Kūrinys šviesus. Apie jausmus. Apie meilę. Apie tai, kas šildo ir įkvepia“, - sakė atlikėja. Dainai, pavadintai „Reikia man daugiau“, žodžius ir muziką parašė Paulius Jasiūnas.

Specialiai įrašant kūrinį surengta ir fotosesiją, kurioje egzotišką įvaizdį Gabrielei sukūrė OH MY GODA, o makiažu rūpinosi Laura Naseckienė. Vasha atvirai pasakoja, jog 2016 – ųjų pradžioje rimtai svarstė nebetęsti muzikinės veiklos.

„Likimo smūgiai sekė vienas po kito. Mylimo senelio mirtis, avarija, į kurią patekome kartu su draugu, susirgo sesė... Vienas kitą keičiantys juodojo periodo įvykiai iš tiesų buvo sunkiai pakeliami“, - sakė G. Grygolaitytė – Vasha.

Dabar ji sakosi suprantanti – to, kas neišvengiama, nepakeisi. Nors širdies žaizdos dar neužgijusios, atlikėja vėl atrado muziką ir džiaugiasi mylimojo Ronaldo Rutkausko glėbiu.

Krepšinį žaidžiantis 24 – erių metų sportininkas šį sezoną atstovauja Latvijos Jėkabpilio miesto krepšinio klubą „Jekabpils“. Būtent šioje ramumu išsiskiriančioje vietovėje didžiąją dalį savaitės ir praleidžia Vasha.

„Tiek daug valgyti niekada negaminau!, - juokdamasi pasakoja atlikėja, - Jei ko nežinau, paskambinu mamai. Bet virtuvėje sekasi tikrai neblogai. Draugas visada padėkoja ir niekuo dar nė karto nesiskundė!“.

G.Grygolaitytė – Vasha neslepia – dabar jos gyvenimo tempas gerokai sulėtėjęs. Mergina tęsia studijas Socialinių mokslų kolegijoje, kur gilinasi į sveikatinimo bei grožio verslo subtilybes, atlieka visažus, dainuoja.

„Kiekviena mano daina atspindi vis kitą gyvenimo etapą. Dabar viskas yra gera, gražu, nos visada yra tai, ko labai norėčiau. Šią akimirką svajoju apie atostogas šiltuose kraštuose. Bet... draugas sportuoja, tėvai užsiėmę, o draugės savų reikalų turi... Teks laukti vasaros“, - sakė Vasha.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus