• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Supermadingų „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve Angello drebins Trakų pilį

Autorius: Daumantas Kairys
2012-05-30 18:21:00

 Supermadingų „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve Angello drebins Trakų pilį
Svarbiausių šių metų muzikinių įvykių Lietuvoje, tarp kurių pirmieji „Red Hot Chili Peppers“  ir Lady Gaga koncertai, organizatoriai „BDG Music” bei populiariausias šokių muzikos klubas EXIT praneša apie dar vieną įspūdingą renginį. Rugpjūčio 24 d. išskirtinėje vietoje - Trakų pilyje - jie surengs šokių muzikos naktį - „Stebuklas”.  Jau šiandien skelbiama pagrindinė už trijų mėnesių vyksiančio renginio žvaigždė. Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta su tokiais hitais kaip „Leave the World Behind" ir „Save The World” pasaulio arenas valdančios grupės „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve Angello. Pirmieji bilietai į renginį kainuos 59 Lt.

Atrodo, mūsų šalyje jau spėjo sugroti visi svarbiausi didžėjai, tačiau „Swedish House Mafia” iki šiol vis aplenkdavo mūsų šalį, laukdama geriausios progos, dar geresnio pasiūlymo bei prabangiausios renginio erdvės. Vos 2009 m. pirmąjį singlą išleidusi iš trijų šokių muzikos žvaigždžių sudaryta grupė populiarėja dienomis. Bet tai neturėtų stebinti iš solinių karjerų puikiai pažįstamų Steve Angello, Sebastian Ingrosso ir Axwell. Trejeto sėkmė buvo tarsi užprogramuota.

Trys metai – neįtikėtina sėkmė

Didžiausi ir svarbiausi šokių muzikos renginiai, neįtikėtini duetai su žvaigždėmis, nerealiai aukštos pozicijos singlų ir albumų topuose... Neatsitiktinai per dvejus metus „Swedish House Mafia” nariai surengė net 253 pasirodymus 15-oje valstybių. Dar šiek tiek įspūdingos statistikos: „Swedish House Mafia” oficialius vaizdo įrašus „Youtube” jau peržiūrėjo 62 milijonus kartų, „Facebook” tinke jie turi įspūdingą skaičių gerbėjų – net 3 milijonus.

Praėjusių metų rudenį paskelbtame populiariausių didžėjų šimtuke „Swedish House Mafia” užėmė kaip jiems labai žemą - 10 vietą, tačiau muzikos specialistai ir jų kolegos tiki, kad šiais metais populiarusis trejetas turėtų šokti smarkiai į viršų ir priartėti prie David Guetta, Tiesto, Armin Van Buuren bei Deadmau5. Dar vienas svarbus apdovanojimas - „Swedish House Mafia” praėjusiais metais laimėjo ir MTV statulėlę, kaip geriausia Švedijos grupė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus