• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Televizijos projektuose išgarsėjusi dainininkė G. Laškaitė ir „Flaxen Beats“ naujam gyvenimui prikėlė legendinę dainą

Autorius: Asmeninio archyvo nuotr.
2017-07-05 11:00:00

Televizijos projektuose išgarsėjusi dainininkė G. Laškaitė ir „Flaxen Beats“ naujam gyvenimui prikėlė legendinę dainą
Televizijos projektuose išgarsėjusios dainininkės ir laidų vedėjas Gabrielės Laškaitės pažintis su bene ryškiausiais Lietuvoje „funky disco house“ muzikos atstovais „Flaxen Beats“ buvo lemtinga – naujam gyvenimui prikeltas prieš du dešimtmečius Europos radijo topų viršūnėse karaliavęs kūrinys „Mr. Gorgeous“.

Dainos originalas, kurį atliko anglų grupė „Smoke City“, pirmą kartą buvo išleistas 1997 metais „Jive“ įrašų kompanijoje. 1997 metais šis singlas buvo populiariausias Italijoje, aukštas pozicijas užėmė ir daugelio kitų valstybių radijo stočių eteriuose.

Lygiai po 20 metų „Mr. Gorgeous“ turi naują versiją, kurios sukūrimu pasirūpino lietuvaičiai – didžėjų ir prodiuserių duetas „Flaxen Beats“. Kūrinio vokalą atliko – Gabrielė Laškaitė (Miss ŽibėkŽibėk).

„Flaxen Beats“ nariai, daugiau kaip 10-metį kuriantys dainas, radijo klausytojams yra labiausiai žinomi dėl tokių kūrinių kaip „Another Day“ (2008), „So Deep“ (2011), „New love“ su Juste Starinskaite (2014).„Esame ištikimi pamėgtam muzikos stiliui. Tai, kas buvo populiaru, nuolat grįžta. Tik... kiek kita forma. Apie „Mr. Gorgeous“ dažnai pagalvodavome. Norėjosi atgaivinti daugeliui įspūdį dariusį kūrinį“, - sakė „Flaxen Beats“ narys Irmantas Matilionis.

Jo teigimu, iš visų šį kūrinį norėjusi sudainuoti vokalisčių, G. Laškaitės balsas skambėjo moderniausiai.

„Esu šiek tiek avantiūristė, nenuorama, nebijanti naujovių ir fotoaparatų blyksčių!“ - su šypsena sako darbo televizijoje ir scenoje patirties turinti atlikėja.

Televizijoje vedėjos amplua ji debiutavo laidoje „Paprastai apie sudėtingus“, kur kartu su kolega Mindaugu Rainiu tyrinėjo mokslą, o atradimus perteikė visiems suprantama kalba. Vėliau keturis metus vedė „Vikingų“ ir „Eurojackpot“ loto.

Muzikos scenoje G. Laškaitė bendradarbiavo „Radistais“, dainavo DJ Mantinio projekte „TASTE IT. Live band“ bei dalyvavo projekte „X-Faktorius“.

„Man patiko prodiuserių požiūris į „Mr. Gorgeous“. Manau, kad naujoji kūrinio versija turėtų sudominti ir iki šiol negirdėjusius jo originalo, ir tuos, kurie, skambant dainai, šokdavo arčiausiai scenos“, - sakė G. Laškaitė.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus