• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaidas Baumila: „Kad pasirodyčiau arenose reikėjo dešimties metų įdirbio“ (video)

Autorius: Eli.lt, Imanto Boiko nuotr.
2016-09-15 11:00:00

Vaidas Baumila: „Kad pasirodyčiau arenose reikėjo dešimties metų įdirbio“ (video)
Vaidas Baumila atvirai apie apsisprendimą neišvykti, apie įgyvendintą tikslą sukurti naują, kino filmą primenančią, koncertinę programą turui po didžiąsias arenas bei dar daugiau nuoširdžių prisipažinimų.

Paklaustas koks filmas apibūdintų jo karjerą, Vaidas ištaria tik du žodžius tai – Denis Villeneuve. Galbūt šio filmų režisieriaus darbai ar kūrybinis kelias Vaidui yra artimi, galbūt jis yra įkvėpimas ir pavyzdys, kai užklumpa sunkumai, bet pasak atlikėjo viena yra tikrai aišku - būnant dešimt metų scenoje, svarbiausia neišduoti savo principų ir nepasiduoti lengviausiai prieinamam rezultatui.

„Planavimas ir atsakingas darbas. Be abejonės sėkmei įtaką daro pasirinkta komanda, su kuria nusibrėžėme rezultatus ir jų siekėme. Filmuojame kokybiškus klipus sukurtoms dainoms, dirbame su geriausiais šalies prodiuseriais, režisieriais ir kompozitoriais. Noriu savo klausytojui suteikti kokybiškiausią rezultatą ir vis pateikti kažką naujo, kažką įdomaus“, – apie priežastis lėmusias šiandienos karjerą pasakoja Vaidas.

„Kūryba kito su amžiumi, gyvenimo supratimu ir patirtimi. O auditorija, kaip ir aš pats augo kartu su manimi. Atpažįstu veidus, kurie buvo mano klausytojai dar realybės šou „Dangus“ laikais. Dabar ateidami į mano koncertus, jau pasikeitę, subrendę – man vis primena kokie buvome tada visai jauni“, - svarbiomis akimirkomis dalinasi atlikėjas.

Paklaustas apie sunkiausius karjeros vingius Vaidas prisiminė emigraciją: „Sunkiausia, matyt, buvo nuspręsti (o tikrai reikėjo apsispręsti) ar grįžti į gimtinę, ar pasilikti ir siekti teatrinių aukštumų Londone. Pripratau prie Jungtinės Karalystės. Prie naujų žmonių, draugų, su kuriais iki šiol palaikome kontaktą. Ir prie idėjos, kad ten galimybės tikrai didesnės. Milžiniškos it pats Londono miestas. Neslėpsiu, tai tikrai žavėjo.“

Panašu, kad užmojai muzikiniame pasaulyje vis didesni ir tai atsispindi tavo naujojo albumo dainose: „Naujoji daina „Panama“, sukurta to paties linksmojo ir itin talentingo Juozo Martinkėno, yra apie žmogaus pasitraukimą, poilsį nuo jo įsivaizduojamos rutinos. Pabėgimą. Ir supratimą, kad tai ko ieškai taip toli, gali būti visai šalia. Panama yra šalia.“Pilna arena Vaido dainų besiklausančių ir gera nuotaika besidalijančių žmonių yra savotiškas katarsis ir siekiamybė atlikėjui, tačiau Vaidas pabrėžia, kad niekada nenorėtų to sureikšminti iki tokio lygmens, jog pamirštų jaukius koncertus ištikimiausiems klausytojams ar būreliui artimiausių draugų: „Visi trys išvardinti variantai man rūpi ir rūpės nuoširdžiai tiek pat“, – priduria Vaidas.

Ilgai lauktas dainininko etapas jau lapkričio mėnesį, koncertinio turo režisierius Vytautas Rumšas žada, kad kiekvienas žiūrovas pasijus lyg tuo pačiu metu būtų ir gyvo garso koncerte, ir kino teatro salėje. Gyvai ekrane projektuojami vaizdai leis jiems ir patiems tapti šio iš daugelio trumpų istorijų sudaryto gyvo kino filmo dalyviais.

Vaidas visuomet stebina profesionalumu ir idėjomis, jis dirba taip, jog net dūmai rūksta: pristatė naują albumą, dainą, muzikinį klipą bei ruošiasi lapkričio mėnesį vyksiančiam koncertiniam turui po didžiąsias arenas. Paklaustas, ką daro su širdies drauge Monika daro, kad tokia dienotvarkė netrukdytų santykiams vyras buvo atviras: „Žiauriai daug ir aistringai mylimės.“Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus