• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Žiūrovai ir Ilja išgelbėjo Andriaus Mamontovo „Laužo šviesą“
Autorius: LNK
2010-09-21 16:52:00

LNK nuotr.

„Kai pirmą kartą šią dainą išgirdau, pamaniau, kad magnetofonas tempia kasetę. Jos trukmė – nesveika, daugiau nei penkios minutės. Ji tokia beviltiška, depresinė“, - karčių žodžių legendinei „Laužo šviesai“ negailėjo komisijos narys Jogaila Morkūnas. 


Mylimiausios „Lietuvos dainos“  rinkimuose viena ryškiausių dainų šalies istorijoje, Andriaus Mamontovo „Laužo šviesa“ sulaukė didelės komisijos kritikos. 

Žurnalistas Ramūnas Zilnys sakė manąs, giliai širdyje pats Mamontovas nekenčia šios dainos. „Jis ko gero tapo jos įkaitu. Bet kuriame Lietuvos mieste žmonės Mamontovą sušaudytų prie sienos ir pareikalautų grąžinti pinigus už koncertą, jei jis neįtrauktų šios dainos į savo programą. Teko girdėti, kad Andrius pats abejojo, ar iš šios dainos kas nors išeis“, - sakė Zilnys.


Komisija dainai skyrė labai mažus balus. Verslininkas Arvydas Padvaiskas – vos vieną, Jogaila Morkūnas – 2, Skaiva Jasevičiūtė – 4, o Ugnė Skonsmanaitė – 5. 


Tačiau daugelis komisijos narių negailėjo gražių žodžių „Laužo šviesą“ sudainavusiam keturiolikmečiui Iljai iš Visagino. Simpatijų Iljai ir jo naujai sudainuotam Mamontovo hitui negailėjo ir žiūrovai. Iš visų dešimties laidoje nuskambėjusių žinomų dainų daugiausia balsų žiūrovai skyrė  „Laužo šviesai“ ir delegavo ją į pusfinalį.


O komisija į pusfinalį kautis dėl „Lietuvos dainos“ titulo pasiuntė legendinius K. Smorigino „Paukščius“, kuriuos naujai sudainavo Evelina Anusauskaitė.  

Už borto liko A. Mamontovo „Saulės miestas“ (atliko „69 danguje“), „Hiperbolės“  „Pamiršk mane“ (atl. Vilija ir Merūnas), „Katedros“ „Mes jėga“ (atl. J. Milius ir P. Meškėla), „Hiperbolės“ „Sugrįžk“ (atl. „Studentės“), A. Mamontovo „Jūreivio daina” (atl. Ž. Žvagulis), „BIX“ „Shalom Lietuva”  (atl. Tru ir „inCulto“), „Foje“ „Saugok vaikystę” (atl.  A.Pilvelytė) ir „Hiperbolės“ „Ieškosiu tavęs” (atliko I.Valinskienė ir A.Butkus).  


Šį penktadienį „Lietuvos dainoje“ atlikėjai žiūrovų ir komisijos teismui pristatys visos savo muzikinės karjeros didžiausius hitus. Violeta ir Vilius Tarasovai dainuos „Noriu lėkt“, Deivis ir Renata „Mergaitę 99“, Stano „Saulę“, Žilvinas Žvagulis „O pasakyk, kad tu ateisi“, „inCulto „Boogaloo“, Ruslanas Kirilkinas „Laisvės kainą“, Egidijus Sipavičius „Miškų dukrą“, Andrius Rimiškis „Mes vyrai“, Junior „Jausmus“.  Užaugusio Dimos Šavrovo, Sashos Song dainos „Mamai“ estafetę perims naujasis talentas Ilja.


„Lietuvos daina“ – penktadieniais 19.10 val. per LNK. 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus