• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Zucchero grįžta į jo laukiančią Lietuvą

Autorius: Daumantas Kairys
2012-02-08 09:34:00

Zucchero grįžta į jo laukiančią Lietuvą
Jau keturis dešimtmečius sėkmingai koncertuojantis atlikėjas Zucchero grįžta į jo laukiančią Lietuvą. Šis Italijos dainininkas ir muzikantas - pasaulyje ne mažiau mylimas ir gerbiamas nei  garsieji jo žemiečiai Andrea Bocelli ir net legendinis Luciano Pavarotti. Hitų “Baila” bei “Senza una donna” atlikėjas jau balandžio 13 d. surengs savo įspūdingą pasirodymą Šiaulių arenoje bei balandžio 14 d. didžiausioje koncertų salėje Lietuvoje – Kauno “Žalgirio” arenoje. Vienas jausmingiausių atlikėjų pasaulyje, mūsų šalyje pratęs pernai prasidėjusį pasaulinį turą "Chocabeck tour", kuriame pristatys savo naujausią albumą “Chocabeck”.

Atlikėjo muzikinis kelias sėkmingas ir saldus, kaip ir jo sceninis slapyvardis. Zucchero (iš italų k. – cukrus) per savo sceninę karjerą visame pasaulyje pardavė daugiau nei 40 milijonų įrašų ir pelnė ne vieną garbingą muzikinį apdovanojimą. Tarp jų – prestižinės “Grammy” bei “World Music” statulėlės. Visuomet mūsų šalyje laukiamas muzikantas savo scena dalijosi su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip Sting, Bono, Andrea Bocelli, Luciano Pavarotti, Paul Young, Sheryl Crow, Eric Clapton, Ronan Keating, B.B. King, Miles Davis, grupe “Queen” ir kitais.

Milijonus gerbėjų turintis pasaulio muzikos grandas vos netapo veterinaru. Paauglystėje jis krimto veterinarijos mokslus, tačiau vis stipriau jautė aistrą muzikai, o ypač gitarai. Zucchero solinę karjerą pradėjo dar 1970-aisiais, tačiau ilgą laiką jis buvo žinomas tik Italijoje. Dešimtojo dešimtmečio viduryje jis pravėrė duris į tarptautinę muzikos sceną, didžiausias jo šuolis įvyko 2001-aisiais, kai pasirodė albumas “Shake”. Uždegantį hitą “Baila” dainavo ir jam skambant šoko kone pusė planetos. Iškalbinga - vos per 10 mėnesių buvo parduota net 2 milijonai “Shake” kopijų.

Zucchero neslepia simpatijų Lietuvai

Ruošdamas savo pavasario koncertą Lietuvai, Zucchero pasakoja: “Grįžtu į Lietuvą su džiaugsmu, nes čia daugybė ištikimų mano gerbėjų, kurie net ir naujausias mano dainas moka mintinai geriau nei mano tėvynėje. Tokia sėkmė – kiekvieno atlikėjo svajonė. Jau ne vieną kartą sakiau, kad Lietuva man nėra tik viena iš daugybės koncertinio turo stotelių. Jūsų kraštui jaučiu ypatingą simpatiją, tad būsiu laimingas, atlikdamas savo naujausią programą, kurioje daug dainų apie pačius gražiausius jausmus”.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus