• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
"Avon Voices" ir Evelina Anusauskaitė laukia jūsų balsų
Autorius: Avon
2011-07-27 15:53:00

Vos prieš savaitę grįžusi iš įspūdingos kelionės Holivude, kur kartu su kitomis 23 pasaulinio muzikinių talentų paieškos „Avon Voices“ pusfinalio dalyvėmis įrašė ir nufilmavo savo pasirodymus, Evelina Anusauskaitė ragina lietuvaičius balsuoti už ją paskutiniame projekto ture interneto svetainėje www.avonvoices.lt ir padėti patekti jai į finalą.

Daug pagyrų sulaukusi E. Anusauskaitė buvo vienintelė mergina iš Baltijos šalių patekusi į tokio lygio muzikos talentų konkurso etapą. Kartu su kitomis pusfinalio dalyvėmis iš 17 šalių, Evelina dalyvavo vokalo ir scenos meistriškumo pamokose, kurias vedė muzikos industrijos veteranai ir „Avon Voices“ teisėjai - garsi dainininkė iš Kolumbijos Maia, ir „Grammy“ apdovanojimą pelnęs dainininkas, kompozitorius ir muzikos prodiuseris David Pack. Merginos taip pat dalyvavo profesionaliose fotosesijose ir AVON organizuotuose stiliaus keitimo seansuose.

„Tai nepakartojama patirtis. Aš pirmą kartą buvau tokioje nuostabioje vietoje kaip Holivudas, kur pildosi svajonės. Mums buvo suorganizuota ekskursija, kurios metu matėme tokių žvaigždžių kaip Christina Aguilera instrumentus. Merginos dalinosi patarimais, nebuvo jokios konkurencijos, kurios aš baiminausi. Man buvo be galo malonu dirbti su tikrais profesionalais, todėl noriu paprašyti lietuvaičių palaikyti ir atiduoti savo balsus už mano pasirodymą lemiamame šio konkuso etape“, - kviečia E. Anusauskaitė.

Balsuoti už pusfinalio dalyvių vaizdo įrašus galima nuo liepos 22 d. iki rugpjūčio 26 d.

Finalistės bus atrinktos atsižvelgiant į balsavusiųjų internetu ir pasaulinio garso muzikos profesionalų konkurso teisėjų nuomonę. Teisėjų komisiją sudaro tokios žvaigždės kaip šešis kartus „Grammy“ apdovanojimą pelniusi dainininkė Fergie, legendinė dainų autorė Diane Warren, „Grammy“ apdovanojimui nominuota dainininkė ir dainų autorė Natasha Bedingfield, dainininkė ir aktorė iš Filipinų Lea Salonga, žvaigždė iš Rusijos Valerija, Australijos dešimtmečio atlikėja Delta Goodrem, „Grammy“ apdovanojimui nominuota perkusininkė Sheila E., „Grammy“ apdovanojimą pelnęs dainininkas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris David Pack, didžiausia Brazilijos pop žvaigždė Ivete Sangalo ir populiari dainininkė iš Kolumbijos Maia.
Projekto finalas numatoma šį rudenį, kai 10 finalisčių susitiks Niujorke, bus pristatytos garsiesiems teisėjams ir įrašys Diane Warren sukurtą „Avon Voices“ himną, kuris pirmą kartą skambės lapkričio 2 d. Niujorke vyksiančiame AVON Moterų fondo labdaros vakare. Iškilmingo renginio metu bus paskelbtos ir dvi konkurso „Avon Voices“ nugalėtojos. Gruodžio 1 d. startavęs pasaulinis projektas sulaukė didžiulio susidomėjimo, kuriam buvo pateikta 6000 dainų įrašų iš 60 šalių. Iki šios dienos už pirmojo ir antrojo turo dalyves, tarp kurių savo jėgas bandė net 3 lietuvės, projekto interneto svetainėje prabalsuota daugiau nei 2,2 milijonus kartų.   Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus