• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

CFDA apdovanojimai: Amerika ploja kūrėjams

Autorius: Spintosguru.lt
2010-06-11 12:00:00

CFDA ( Council of Fashion Designers of America) asociacijos, jungiančios daugiau nei 350 Jungtinių Amerikos Valstijų dizainerių, apdovanojimų ceremonija neretai būna vadinama mados Oskarais. Į Niujorko Lincoln centrą susirenka ne tik garbingiausi industrijos atstovai (šiuo metu asociacijos prezidentė yra Diane Von Furstenberg, tarybai priklauso mados veteranai Oscar de la Renta, Narciso Rodriguez, Calvin Klein), bet ir jauniausi bei perspektyviausi talentai, dar tik žengiantys pirmuosius žingsnius pripažinimo link. CFDA/Vogue įsteigti apdovanojimai padėjo iškilti dabartinėms mados elito pažiboms, o šiuo metu augina ateityje industriją valdysiančią kartą. Tiesa, šiemet buvo pagerbti ne tik labiausiai nusipelnę talentai. Taryba nusprendė, kad atskira prezentacija vertėtų pagerbti ir britą Alexanderį McQueeną, tad gyvai pristatyta paskutinė jo kolekcija salėje nepaliko abejingų.

Šiemet Niujorke vyko jau 28-oji apdovanojimų ceremonija. Kiekvieną nominantą atlydėjo jo kūriniu vilkinti įžymybė arba mūza-modelis. Tiesa, jaunojo talento apdovanojimą prieš keletą metų laimėjęs vienas populiariausių JAV jaunosios kartos dizainerių Alexanderis Wangas šiemet atvyko lydimas mamos. Turbūt motiniška meilė tapo kūrėjo talismanu, nes tą vakarą A.Wangas namo išvyko su geriausio aksesuarų dizainerio prizu. Žinoma, prieš renginį Lincoln centro erdvėje nominantų kurtais apdarais žavėjo ne tik jų palydovės, bet ir po keletą modelių iš kiekvienos kolekcijos vilkinčios manekenės. Didžiausią būrį merginų aprengė dizaineriai Marcas Jacobsas ir A.Wangas.

 

Šių metų vasarį iš gyvenimo pasitraukusio britų dizainerio Alexanderio McQueeno prezentacija su paskutinės paties genijaus rankomis kurtos kolekcijos modeliais. Įspūdingą ir specialiai į Niujorką atgabentą kolekciją buvo pristatyta skambant vienam iš daugelio puikių jo šou garso takelių, atkartojant prabangią prancūziškų rūmų aplinką. Šią renginio dalį pristatė ir kalbą sakė su A.McQueenu bendravusi ir specialiai šiam renginiui jo suknelę išsirinkusi aktorė Sarah Jessica Parker, taip pat paskelbusi, jog  CFDA taryba britą pagerbia specialiuoju apdovanojimu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus