• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Dvi lietuvaitės skinasi kelią į Holivudą talentų projekte
Autorius: Guoda Giedraitė
2011-06-01 14:44:00

Net 2 lietuvaitės – filologė Indrė Zaleskytė ir daug kam iš įvairiausių TV projektų ar koncertų pažįstama Evelina Anusauskaitė – tęsia kovą antrajame pasaulinio muzikinių talentų paieškos „Avon Voices“ ture tarp 75 geriausių dalyvių iš viso pasaulio, kuriuos atrinko tarptautinė komisija bei projekto tinklalapio lankytojai.

Vos prieš mėnesį konkurso rengėjai Paryžiuje, Nešvilyje (JAV), Honkonge bei Rio de Žaneire nufilmavo per 200 1-ojo projekto turo dalyvių iš viso pasaulio dainų klipų, kurie buvo patalpinti konkurso tinklalapyje AvonVoices.com. Šiame etape savo jėgas Paryžiuje išbandė 3 lietuvės.

Šiuo metu konkurso interneto svetainėje paskelbti tik 75 geriausi vaizdo klipai, iš kurių tinklalapio lankytojai ir profesionali žiuri savo balsais išrinks ir birželio 20 d. paskelbs 25 pusfinalio dalyves, kurios liepos 14–19 d. skris į Holivudą, Kaliforniją mokytis vokalo subtilybių. JAV merginos taip pat mėgausis kompanijos AVON sukurtu įvaizdžiu, dalins interviu, bus filmuojami jų pasirodymai.

„Šis konkursas man labai ypatingas. Būti atrinktai iš daugiau nei 6000 dalyvių iš viso pasaulio į 100-uką geriausiųjų man didelis paskatinimas ateičiai. Gyvenime būna visokių akimirkų , tuomet labai svarbu žinoti,kad eini teisinga linkme, ir štai būti atrinktai ir įvertintai tokios profesionalios komisijos ir tinklapio lankytojų yra, netgi brangiau už tai kaip viskas besusiklostytų konkurse toliau, - savo įspūdžiais dalijasi E. Anusauskaitė.

Vėliau bus išrinkta 10 finalo dalyvių, kurios su daugeliu „Avon Voices“ komisijos narių įrašys Diane Warren sukurtą himną, pirmą kartą nuskambėsiantį šį rudenį iškilmingame AVON Moterų fondo vakare Niujorke. Renginyje bus paskelbtos ir dvi nugalėtojos, kurios laimės pagrindinį konkurso prizą - sutartį su tarptautine muzikos įrašų kompanija.

Tarptautinę projekto teisėjų komisiją sudaro daugybė pasaulinio graso žvaigždžių, tarp kurių ryškiausiai spindi šešiskart „Grammy“ apdovanojimą laimėjusi dainininkė Fergie. Legendinė dainų autorė Diane Warren, „Grammy“ apdovanojimui nominuota dainininkė ir dainų autorė Natasha Bedingfield, Rusijos žvaigždė Valerija, Australijos dešimtmečio atlikėja Delta Goodrem, „Grammy“ apdovanojimui nominuota perkusininkė Sheila E., „Grammy“ apdovanojimą pelnęs dainininkas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris David Pack, „Grammy“ apdovanojimui nominuotas dainininkas ir kompozitorius Diego Torres, didžiausia Brazilijos pop žvaigždė Ivete Sangalo ir itin populiari dainininkė iš Kolumbijos Maia.

Metus trunkantis kompanijos „Avon Cosmetics“ 125-ojo jubiliejaus proga organizuotas projektas „Avon Voices“ sudomino daugiau nei 2 milijonus žmonių iš 190 pasaulio šalių, apsilankiusių tinklalapyje AvonVoices.com. Pasaulinio turo dalyviai buvo atrinkti iš daugiau nei 6 000 pretendentų iš 62 šalių, nuo praeitų metų gruodžio pateikusių savo atliekamų dainų vaizdo įrašus projekto tinklalapyje.

Pasaulinis himnas  - parama labdarai
Programos pabaigoje finalininkės kartu su daugeliu „Avon Voices“ komisijos narių įrašys Diane Warren sukurtą himną, pirmą kartą nuskambėsiantį šį rudenį iškilmingame AVON Moterų fondo vakare Niujorke, kurio metu ir bus paskelbtos dvi nugalėtojos. Himno įrašą kai kurių šalių gyventojai galės įsigyti tinklalapiuose http://www.avonvoices.com ir http://www.studioXOXO.com.  JAV gyventojai šiuo metu gali įsigyti Natasha Bedingfield sukurtos ir atliekamos dainos “Shoot for the Stars,” Diane Warren parašytos,  David Pack prodiusuotos ir Valerijos atliekamos kompozicijos “Until You Love You” ir kitų „Avon Voices“ komisijos narių bei su ja nesusijusių dainininkų atliekamų dainų įrašus. Dalis lėšų, gautų parduodant šiuos įrašus, bus skirta AVON Moterų fondo organizuojamai pasaulinei kampanijai, kovojančiai su smurtu prieš moteris ir mergaites, remti. Iki šios dienos AVON pasaulinis labdaros fondas surinko ir paaukojo daugiau nei 30 mln. JAV dolerių kovos su smurtu prieš moteris švietimo ir prevencijos programoms bei tiesioginių paslaugų nukentėjusiosioms teikimui.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus