• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Anusauskaitė - pasauliniame muzikinių talentų konkurso „Avon Voices“ finale

Autorius: Guoda Chranovskyte-Giedraite
2011-09-09 07:55:00

Šiandien kompanija AVON paskelbė 10 finalisčių iš 9 šalių pavardes, kurios pateko į pirmą kartą internetu vykdomos pasaulinės muzikinių talentų paieškos Avon Voices finalą. E. Anusauskaitė – viena iš laimingųjų, kuri šiame konkurse atstovaus Lietuvą ir jau lapkričio mėn. dalyvaus iškilmingame AVON Moterų fondo vakare Niujorke, kurio metu ir bus paskebtos konkurso nugalėtojos.

Be lietuvaitės į finalą pateko dvi amerikietės Cissy Crutcher ir Jaclyn Dustin, Pauline Alencar iš Brazilijos, Selena Gittens iš Kanados,  filipinietė Joy Loria, Roslynn Mahe iš Juntinės Karalystės, Rapeeporn Pratum-Anon iš Tailando, Claudia Santos Morandi iš Venesuelos ir  rusaitė Natalia Terekhova. Visos jos savo kelią šlovės link pradėjo praėjusių metų gruodį tiesiog įkeldamos į konkurso tinklalapį 30 sekundžių trukmės savo pasirodymo vaizdo klipą. Nuo tada finalistės perėjo 3 balsavimo turus, kuriuose prabalsavo net 2,4 milijonai žmonių iš įvairių pasaulio kampelių.
 
 
Lapkričio pradžioje finalistės susirinks Niujorke į „Avon Voices“ finalą ir gyvai dainuos visai „Avon Voices“ įžymybių žiuri bei kviestiniams renginio, vyksiančio garsiojoje „Times“ aikštėje įsikūrusioje kavinėje „Hard Rock Café“, svečiams. Šios kelionės metu dalyvės taip pat įrašys „Avon Voices“ himną, kurį sukūrė muzikos industrijos legenda Diane Warren, ir atliks jį iškilmingame AVON Moterų fondo vakare, kurio metu bus paskelbtos dvi nugalėtojos. Ir „Avon Voices“ finalas, ir AVON Moterų fondo iškilmingas vakaras bus tiesiogiai transliuojami internetu tinklalapyje AvonVoices.com, lapkričio 1 ir 2 d.

„Visus 40 000 mūsų darbuotojų ir 6,5 milijonų konsultantų įvairiose šalyse be galo įkvepia šios nepaprastai talentingos moterys, kurios jau 10 mėnesių atkakliai siekia savo svajonės“, sako kompanijos „Avon Products, Inc.“ Pasaulinės komunikacijos Viceprezidentas Joe Billone. „Mes labai didžiuojamės finalistėmis, kurios ir yra tos moterys, gebančios pasinaudoti joms teikiamomis galimybėmis. Nors oficialios muzikinių talentų paieškos nugalėtojos bus tik dvi, manau, kad visos pasaulinės programos „Avon Voices“ dalyvės jaučiasi laimėtojomis, nes tokia proga pasitaiko tik kartą gyvenime.“

Muzikinių talentų paieškos nugalėtojos bus išrinktos atsižvelgiant į balsavusiųjų internetu ir  pasaulinio garso muzikos profesionalų konkurso teisėjų nuomonę. Teisėjų komisiją: šešis kartus „Grammy“ apdovanojimą pelniusi dainininkė Fergie, legendinė dainų autorė Diane Warren, „Grammy“ apdovanojimui nominuota dainininkė ir dainų autorė Natasha Bedingfield, dainininkė ir aktorė iš Filipinų Lea Salonga, žvaigždė iš Rusijos Valerija, Australijos dešimtmečio atlikėja Delta Goodrem, „Grammy“ apdovanojimui nominuota perkusininkė Sheila E., „Grammy“ apdovanojimą pelnęs dainininkas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris David Pack, didžiausia Brazilijos pop žvaigždė Ivete Sangalo, itin populiari dainininkė iš Kolumbijos Maia ir „Grammy“ apdovanojimui nominuotas dainininkas bei kompozitorius Diego Torres.
 
Gruodžio 1 d. startavęs pasaulinis projektas sulaukė didžiulio susidomėjimo, kuriam buvo pateikta 6000 dainų įrašų iš 60 šalių. Iki šios dienos, už konkurso dalyves, tarp kurių savo jėgas bandė net 3 lietuvės, projekto interneto svetainėje prabalsuota daugiau nei 2,4 milijonus kartų.  


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus