• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Anusauskaitė: „Tapau pirmąja lietuvaite papuošusia AVON katalogo viršelį.“

Autorius: Vytautė Žalytė
2012-03-21 08:10:00

2012 m. kovo 20 d., vykusios spaudos konferencijos metu buvo pristatytas AVON katalogas, kurio viršelyje – visiems gerai pažįstamas veidas – Evelina Anusauskaitė. Tarptautinio muzikinių talentų paieškos konkurso „Avon Voices“ nugalėtoja, jauna ir talentinga atlikėja pasidalino įspūdžiais iš dar praėjusių metų lapkritį Lenkijoje vykusios fotosesijos pavasariškam viršeliui.  


Šiemet Evelina Anusauskaitė tapo AVON gaminių linijos „Solutions“ veidu. Kaip teigia pati mergina, tokio pasiūlymo sulaukti labai malonu ir, nepaisant užimtos dienotvarkės, laiko kelionei į Lenkiją pavyko atrasti: „Išskridau nemiegojus lygiai dvi paras. O po fotosesijos grįžus į viešbutį, buvo praėjusios lygiai dvi su puse paros. Bet toks mano darbas. Ne visada viską susidėliosi kaip patogu. Norint neatsisakyti įdomių projektų, kartais tenka mokėti tokią kainą. Bet iš dalies mane tai žavi. Tik reikia mokėti  išsaugoti pusiausvyrą ir nepersistengti.“
 
Nors AVON atstovai norėjo sukurti tikrą pavasarišką atmosferą, buvo labai sunku suderinti Evelinos ir fotografės dienotvarkes, taigi vietoje planuoto tikro baseino su net žiemą aplinkui žaliuojančia veja, fotosesija buvo perkelta į studiją „STUDIO LAS“. Pasak Evelinos, tai buvo pirmas kartas kai ji dirbo su tokia profesionalia komanda: Aldona Karczmarczyk, mados fotografė, atstovaujanti agentūrą „Van Dorsen Talents“. Pastaroji dirba su tokiais leidiniais kaip „Elle“, „In Style“, „Cosmopolitan“, tai pat su žinomais grožio industrijoje prekių ženklais bei televizijos projektais; Piotr Wasiński, vienas žinomiausių plaukų stilistų Lenkijoje; Aśka Ciesielska, mados skyriaus vadovė žurnaluose „InStyle“ ir „Iza“, viena populiariausių garsenybių vizažisčių Lenkijoje.

„Apie šią fotosesiją galėčiau daug kalbėti. Išties tai buvo profesionaliausia fotosesija, kurioje esu dalyvavusi. Kuomet makiažas, šviesos, fotografės darbas suderinti taip, kad visos nuotraukos – idealiai gražios. Jokių kaltinimų, kad esi blogas modelis dėl to, kad pati nemoki sureguliuoti šviesų arba neturi tinkamos technikos. Buvo pasirūpinta ir pietumis, poilsio vieta, man patinkančia muzika.  Viskas buvo suplanuota iki menkiausių smulkmenų. Nuostabiai dirbo visa komanda. Visi ramūs, paprasti, linksmi ir be galo profesionalūs. Kirpėjas, vizažistė, stilistė, manikiūrininkė, fotografė – visi“ – atviravo Evelina.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus