• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Evelina Anusauskaitė - Avon Voices nugalėtoja! (apklausa)

Autorius: AVON
2011-11-05 13:04:00

Evelina Anusauskaitė - Avon Voices nugalėtoja! (apklausa)
Organizatorių nuotr.

 Niujorke, kompanija AVON surengė savo 125-ojo jubiliejaus paminėjimo kulminaciją - iškilmingą AVON Moterų fondo apdovanojimų vakarą „Pasaulio balsai permainoms“ („Global Voices for Change“), kurio metu buvo apdovanoti daugiausiai nusipelnę kovoje su krūties vėžiu ir prieš smurtą šeimoje, o taip pat paskelbti pirmosios AVON organizuotos ir internetu vykusios muzikinių talentų paieškos moterims bei dainų autorių konkurso moterims ir vyrams Avon Voices nugalėtojai. Lietuvaitė E. Anusauskaitė pelnė pagrindinį prizą.

AVON Valdybos pirmininkė ir Generalinė vykdomoji direktorė Andrea Jung, Fergie, Natasha Bedingfield, Delta Goodrem, Ashley Greene ir daugiau nei 800 svečių bei atlikėjų iš 39 pasaulio šalių dalyvavo žvaigždėmis knibždančiame renginyje viešbutyje Marriot Marquis Niujorko Taims aikštėje, kurio metu AVON Moterų fondui buvo paaukota daugiau nei 2,3 mln. JAV dolerių.

Iškilmingo vakaro metu įvyko pasaulinės muzikinių talentų paieškos „Avon Voices“ kulminacija – buvo paskelbtos dvi konkurso nugalėtojos: Evelina Anusauskaitė iš Lietuvos ir AVON konsultantė Selena Gittens iš Kanados. Nugalėtojos buvo išrinktos iš 10 finalisčių, atsižvelgiant į jų pasirodymą kavinėje „Hard Rock Café“ lapkričio 1 dieną ir 2,5 mln. konkurso tinklalapio lankytojų iš viso pasaulio balsų. Likusios 8 finalistės: Pauline Alencar (Brazilija), Cissy Crutcher (JAV), Jaclyn Dustin (JAV), Joy Loria (Filipinai – AVON konsultantė), Roslynn Mahe (Jungtinė Karalystė), Rapeeporn Pratum-Anon (Tailandas), Claudia Santos Morandi (Venesuela) ir Natalia Terekhova (Rusija).
    
Muzikinių talentų paieškos „Avon Voices“ nugalėtojos įrašys albumą, kuris bus parduodamas AVON platinimo kanalais tam tikrose šalyse ir kuriame skambės originali daina, sukurta „Grammy“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimus pelniusios muzikos industrijos legendos Diane Warren ir prodiusuota 7 „Grammy“ apdovanojimus laimėjusio prodiuserio Humberto Gatica. Iškilmingame vakare šią dainą finalistės kartu su daugeliu žvaigždžių iš konkurso žiuri atliko pirmą kartą. Dalis pelno, gauto parduodant šį albumą 2012 m., bus skirta AVON Moterų fondui. Be to „Avon Voices“ skirs dar 25 000 JAV dolerių AVON Fondui kaip padėkos už naujų galimybių viso pasaulio moterims teikimą ženklą.

Kaip vertinate Evelinos sėkmę?
Puiku! Visada tikėjau Evelinos sėkme;
66 (85.71 %)
Kas ji tokia?
4 (5.19 %)
Yra vertesnių už ją;
7 (9.09 %)Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus