• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Evelina Anusauskaitė jau ant AVON katalogo viršelio

Autorius: Vytautė Žalytė
2012-03-16 10:15:00

2012 m. balandžio 13 d. pasirodys kompanijos AVON katalogas, kurio viršelyje išvysime tarptautinio muzikinių talentų paieškos konkurso „Avon Voices“ nugalėtoją, jauną ir talentingą atlikėją Eveliną Anusauskaitę. Šiemet ji tapo AVON gaminių linijos „Solutions“ veidu. 


Pirmą kartą kompanijos istorijoje lietuviškojo AVON katalogo viršelyje galime išvysti visiems gerai pažįstamą veidą. Perpildytoje Evelinos dienotvarkėje surasti laiko kelionei į Lenkiją, kur vyko fotosesija, buvo sunku, bet nepaisant ankstyvo rytinio skrydžio, į kurį Evelina išskubėjo tiesiai po koncerto, jos veidas nuotraukose tiesiog švyti. Evelina tikina, kad tiek pačia kelione, tiek fotosesija liko sužavėta. Oro uoste pasitinkantis limuzinas, penkių žvaigždučių viešbutis ir daugiau nei profesionali komanda fotostudijoje jai paliko neišdildomus įspūdžius.

Nors AVON atstovai norėjo sukurti tikrą pavasarišką atmosferą, buvo labai sunku suderinti Evelinos ir fotografės dienotvarkes, taigi vietoje planuoto tikro baseino su net žiemą aplinkui žaliuojančia veja, fotosesija buvo perkelta į studiją. Pasak Evelinos, tai buvo pirmas kartas kai ji dirbo su tokia profesionalia komanda. 

„Apie šią fotosesiją galėčiau daug kalbėti. Išties tai buvo profesionaliausia fotosesija, kurioje esu dalyvavusi. Kuomet makiažas, šviesos, fotografės darbas suderinti taip, kad visos nuotraukos – idealiai gražios. Jokių kaltinimų, kad esi blogas modelis dėl to, kad pati nemoki sureguliuoti šviesų arba neturi tinkamos technikos. Buvo pasirūpinta ir pietumis, poilsio vieta, man patinkančia muzika.  Viskas buvo suplanuota iki menkiausių smulkmenų. Nuostabiai dirbo visa komanda. Visi ramūs, paprasti, linksmi ir be galo profesionalūs. Kirpėjas, vizažistė, stilistė, manikiūrininkė, fotografė – visi“ – atviravo Evelina.

AVON gaminių linijos „Solutions“ priemonės pagamintos aukščiausios kokybės, itin veiksmingus  natūralius ingredientus derinant su mokslo atradimais. Ši sąjunga akivaizdžiai naudinga odos išvaizdai ir savijautai. „Solutions“ liniją sudaro šešios gaminių grupės pritaikytos kiekvienam odos tipui ir poreikiams. Visų priemonių saugumas ir veiksmingumas yra tikrinami griežtais tyrimais ir testais. Be to, šiuos gaminius jau išbandė tūkstančiai moterų ir įsitikino, jog jie tikrai veikia. Viršelyje Evelina pristato jai labiausiai patinkantį veido kremą su rojiniu imbierpipiriu „Beautiful Hydration“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus