• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gerbėjai nesiliauna atakuoti „Olialia“ mergaitės Sandros  26 

Autorius: Aušra Prasauskaitė
2008-09-29 00:00:00

Gerbėjai nesiliauna atakuoti „Olialia“ mergaitės Sandros

Ne tik Holivudo žvaigždės gali girtis istorijomis apie ramybės neduodančius gerbėjus. Tokių ir dar įdomesnių istorijų papasakojo „Olialia“ mergaitė Sandra Gradauskaitė.

Jai gerbėjai už parankės graibo, buto duris ar automobilį meilės prisipažinimais išpuošia bent kartą per savaitę.

„Situacijų būna pačių įvairiausių, tačiau dažniausiai kenčia mano mašina. Pati nepatikėčiau, kad gali visko tiek nutikti“, - pasakoti pradėjo vyrus žavinti Sandra. „Dažnai atėjusi prie automobilio randu man paliktų visokių staigmenų. Labai populiarūs pliušiniai žaislai, užkišti už langų valytuvų ar pritvirtinti prie veidrodėlio, kartais randu tik raštelius su telefono numeriu ir galybę komplimentų, kartais taip gaunu ir gėlių“, - vardino 2007 metais „Vakaro žinių“ kalendorių papuošusi mergina.

Gražuolei Sandrai labai įstrigo vieno gerbėjo poelgis: „Kartą išvažiavau iš namų ir prisiminiau, kad namuose palikau piniginę. Apsisukau, grįžti jos pasiimti ir, pastačiusi mašiną kieme, parlėkiau namo. Užtrukau gal tik porą minučių, o grįžusi radau automobilį visą apklijuotą širdutėmis ir dar vieno gerbėjo raštelį“. Mergina prisipažino, kad paskui ilgokai užtruko gramdydama širdeles nuo automobilio. Panašiai pasielgė ir kitas S. Gradauskaitės gerbėjas - per Velykas jis visą automobilį apklijavo lipdukais su velykiniais kiškučiais ir užrašė merginai linkėjimus. O gal tai buvo tas pats gerbėjas? „Dažniausiai net ir nežinau, kuris gerbėjas man savo dėmesį rodo“, - sakė „Olialia“ mergaitė.

Seksualioji Sandra tvirtino, kad prieš prisijungiant prie „Olialia“ projekto tiek gerbėjų dėmesio tikrai nebūdavo. „Pastebėjau, kad dėmesys labai suaktyvėjo tada, kai mano nuotraukos buvo pradėtos spausdinti įvairiuose leidiniuose, žurnaluose, kai ėmiau nuolat rodytis įvairiose reklamose ar televizijos projektuose. Ir pasirodžius „Vakaro žinių“ kalendoriui plūstelėjo populiarumo banga, ji vis dar nemažėja“, - juokėsi žavioji šviesiaplaukė.

Vieno iš tokių gerbėjų poelgis buvo itin romantiškas - per Valentino dieną nepažįstamasis, išsiaiškinęs, kur gyvena Sandra, apklijavo jos buto duris galybe raudonų rožių. Žinoma, paliko ir savo telefono numerį. „Tačiau esu gal kiek senesnių pažiūrų ir manau, kad vaikinas turi pirmasis skambinti merginai, o ne atvirkščiai. Aš turbūt tokio žingsnio gal net ir neišdrįsčiau žengti“, - apie savo drovumą prabilo gražuolė.

„Toks mano gerbėjų dėmesys man beveik visada pakelia nuotaiką ir praskaidrina dieną“, - neslėpė S. Gradauskaitė. Tačiau kartais mergina su gerbėjais bendrauti visiškai nenori. „Juk visiems mums būna blogų dienų. Kartais būnu blogos nuotaikos, nenoriu nieko matyti ir su niekuo bendrauti, o tada iš kampo ir išlenda koks gerbėjas. Jei neatsakau, kai kurie skuba pavadinti mane pasikėlusia“, - tokie vaikinų komentarai Sandrą liūdina.

O ar nepasitaiko perdėtai įkyrių gerbėjų? „Na, vienas toks buvo, vis man iš paskos  su mašina sekdavo ir ramybės neduodavo. Buvo mano numerį iš kažkur susiradęs,  vis skambinėdavo. Teko pasikeisti numerį ir tada po truputį viskas aprimo“, -  ne itin malonią istoriją prisiminė „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergaitė.

Net ir Lietuvoje gana žinomiems bei įtakingiems vyrams nepavyko suvilioti šios gražuolės. „Neretai sulaukiu ir aukštas pareigas einančių vyrų vizitinių kortelių. Galbūt jie mano, kad tai man padarys įspūdį? Kurį laiką palankumą demonstravo ir vienas labai gerai Lietuvoje žinomas asmuo, tačiau jo kerai manęs neužbūrė. Jis net būtų galėjęs būti mano tėčiu!“ - jokių amžiaus skirtumų nepaisančiais gerbėjais nusistebėjo S. Gradauskaitė.

 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
darukas
2009-05-07 18:12:55
nichera ji ne blondine.merginoms ir moterims reiketu is jos pasimokyti bendrauti su zmonemis.dvasinga mergina ir tiek.sekmes jai.
Rookas
2009-01-07 13:10:35
Saunuole Tu!
Tik nesugalvok nervuotis ir skaityti komentaru!
Lietuviai pavydus,o ypac moterys!
Is pavydo gali padaryti bet ka!
JULIA
2009-01-03 12:08:33
Nepavidekit, visos grazesnes merginos susilaukia daug demesio, tik vienoms vienoks jis, kitoms kitoks, vienom geles vieni dovanoja, kitoms akytemis mirksi. Skirtumas tik toks, jog ne apie visas merginas laikrasciuose raso. Na ir kas cia tokio, tipo stebuklas ar kas? O jus baisuoles ir liksit baisuoles, vien del to, jog is pavydo nesamones kliedit.