• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Į pergalę žengia O. Kolobovaitė
Autorius: LTV info.
2009-12-07 08:58:00

LTV nuotr.
„Triumfo arkoje“ šeštadienį prasidėjus ketvirtfinaliui skambėjo vokiškos, itališkos, lietuviškos arijos ir žaibavo „visas tas džiazas“.
 
Tiek komisijos, tiek žiūrovų simpatijas laimėjo Ona Kolobovaitė, tačiau ji tik vienu komisijos balu ir 33 žiūrovų balsais įveikė ankstesniame etape pirmavusią Joaną Gedmintaitę.

Šeštadienį „Triumfo arkoje“ prasidėjęs ketvirtfinalis tęsis dar vieną laidą – po jos balsai bus sumuojami ir iš 8 dabar likusių dalyvių į pusfinalį pateks šeši.

Ankstesniuose etapuose atlikėjų surinkti balai anuliuoti, tad ketvirtfinaliu kova tarp geriausiųjų buvo pradėta iš naujo, nors solistai šeštadienį ir kartojo palankiausiai iki šiol įvertintus savo kūrinius.

Kol kas tvirčiausiai į pergalę žengia Ona Kolobovaitė (sopranas), dar kartą sudainavusi „And All That Jazz“ („Visas tas džiazas“) iš Johno Kanderio ir Fredo Ebbo miuziklo „Čikaga“. Šį kartą ji publiką nustebino grodama klavišiniais.

„Įvertinau jūsų pastangas sukurti kitą vaidmenį dainuojant tą patį kūrinį. Iš tikrųjų gražu buvo žiūrėti“, – komentavo komisijos narė Sigutė Stonytė. „Pradžioje buvau pradėjęs žiovauti, bet kai prisėdote prie fortepijono, atsibudau“, – vertino kitas komisijos narys Vytautas Juozapaitis.

Antrojoje vietoje liko taip pat sopranas Joana Gedmintaitė, pakartojusi Mimi ariją iš Giacomo Puccini operos „Bohema“. Komisijos balų dalybose ji surinko 36 ir nuo O. Kolobovaitės atsiliko vos 1 tašku. Balsuojant žiūrovams, J. Gedmintaitei atiteko 1296, O. Kolobovaitei – 1329 balsai.

„Balsas jūsų skambus, jūs viską turite, tik nėra tos spalvos ir to gaivališkumo balse, kai jūs dainuojate apie gėles, apie poeziją. Tiesiog surenkate tą garsą be interpretacijos“, – J. Gedmintaitės pasirodymą apibendrino S. Stonytė.

Pernai „Triumfo arkoje“ nugalėjęs Liudas Mikalauskas šeštadienį prognozavo, kad „dvi moterys“ turėtų dainuoti ir šių metų projekto finale.

„Dabar Lietuvoje Prezidentė moteris, Seimo Pirmininkė moteris... Finale turėtų dalyvauti dvi moterys. Branda ir jaunystė“, – savo nuomonę užuomina išdėstė jis.

Ties riba iškristi kol kas balansuoja Andrius Apšega (baritonas) ir Diana Tiškovaitė (lyrinis sopranas).

„Pasigedau kulminacijos. Ėjot, ėjot, bet neužlipot į tą kalną“, – ariją itališkai sudainavusio A. Apšegos, kuris liko aštuntojoje vietoje, pasirodymą komentavo komisijos narys Vladimiras Prudnikovas.
Komisijoje dalyvius taip pat vertino režisierius Gytis Padegimas.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus