• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iš konkurso Kinijoje lietuvaitė grįžo su karūna (foto)  2 

Autorius: Edita Maželytė, respublika.lt
2009-11-17 17:00:00

Iš konkurso Kinijoje lietuvaitė grįžo su karūna (foto)
"Respublika" nuotr.

Lietuvaitė Ieva Tarasevičiūtė Kinijoje vykusiame konkurse “Mis Friendship International” (“Mis Tarptautinė draugystė”) pelnė net tris apdovanojimus.

Spalio 20 - lapkričio 10 dienomis Kinijoje, Sieningo mieste, vykusiame konkurse dėl “Miss Friendship International” karūnos varžėsi 68 valstybių atstovės. Tarp jų ir Lietuvos delegatė - 17-metė I.Tarasevičiūtė, kuri mokosi Vilniaus Radvilų gimnazijoje.

Aukšta, ryški šviesiaplaukė gimnazistė patraukė ne tik Kinijos gyventojų, bet ir komisijos narių dėmesį. Mergina konkurse pelnė III vicemis karūną ir dar du trofėjus iš tarptautinių rinkimų: “Mis Disco” ir “Top 15”. Nugalėtojų penketuke Ieva buvo vienintelė europietė. Pirmąją vietą užėmė Tailando atstovė, kitas prizines vietas - delegatės iš Mongolijos, Brazilijos ir Kinijos.

Į Lietuvą iš Kinijos neseniai grįžusi I.Tarasevičiūtė tikino, kad konkurse buvo atsižvelgiama ne į merginų grožį, bet į draugiškumą. Dalyvių tikslas - skelbti pasaulyje taiką. Tiesa, pasak Ievos, buvo nemažai merginų, kurios pamiršo, kad dalyvauja ne grožio, bet draugiškumo konkurse.

Paklausus, kokius įspūdžius lietuvaitė parsivežė iš tolimosios Azijos, 17-metė nedvejodama atsako, kad tik teigiamus. Tačiau pabrėžia, jog konkursas buvo ir labai sunkus darbas.

“Turėjome daug repeticijų, ruošėmės finalui. Per dieną turėdavome po kelis paradus. Tekdavo eiti gatve ir mojuoti gyventojams, susitikti su Kinijos valdžios atstovais”, - “Vakaro žinioms” sunkią ir nuobodoką “misių” kasdienybę atskleidė lietuvaitė.


III Vicemis karūną ir dar du trofėjus iš konkurso "Mis Tarptautinė draugystė" parsivežė lietuvaitė Ieva Tarasevičiūtė (pirma iš dešinės)

Lietuvaitė Ieva Tarasevičiūtė

Parengta pagal dienraštį "Vakaro žinios"

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jurga
2009-11-18 23:04:14
šaunuole!!!!!!!!!!!
dar neturi?
2009-11-18 16:54:23
Pavadinimas lockerz.com - Nemokami Daiktai
Šį saitą sukūrė buvęs amazon.com CEO.

Jame renki taškus (PTZ (POINTZ)). Jų gali gauti:

* Komentuodamas ŠIANDIENINIUS ten esančius įrašus. (Ten tiesiog klausimai, tokie kaip WHAT IS YOUR FAVORITE PAINTER?, ORGANIC FOOD or JUNK FOOD?.) (Gauni po 2 ptz)
* Žaisdamas žaidimėlius (kartais pasiūlo) (Gali gauti 10 - 30 ptz, man atrodo pasiūlo bent vieną į dieną)
* Kviesdamas draugus (gauni po 2 ptz, o nuo 20ties draugų ptz dvigubinasi.)
* Gauni 2 ptz už tai, kad prisilogini (užsiskaito kartą į dieną)


O prizų yra daug. Daug apple produkcijos. Tarkim iPod shuffle kainuoja 100 ptz. Registracijai reikia pakvietimo .

Nori pakvietimo?Tada atrašyk i šia žinute rubiuke@draugas.lt arba RUBIUKE@one.lt nurodęs savo E-Mail į kurį atsiūsti tau pakvietimą.