• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iškilmingai per LNK įteiktos 10 „Dviračio žvaigždžių“ (nuotraukos)

Autorius: LNK
2011-04-06 09:03:00

Iškilmingai per LNK įteiktos 10 „Dviračio žvaigždžių“ (nuotraukos)
LNK nuotr.

Balandžio 1-ąją LNK televizijos tiesioginiame eteryje humoro laidos „Dviračio šou“ komanda įteikė dešimt „Dviračio žvaigždžių“ tiems, kurie labiausia prajuokino ir apsijuokė praėjusiais metais.


Kazimieras Uoka ir Petras Gražulis buvo paskelbti „Metų pora“ – už tai, kad tapo pirmąja politikų pora, nepabijojusi a sudalyvauti  gėjų parade. „Metų pora“ vos netapo  Svetlana Pronina ir Egidijus Dragūnas, kurie, nors jau suaugę, o vis dar butelį žaidžia. O Dalia Grybauskaitė  ir Andrius Kubilius būtų graži pora, bet per Kreivį nesueina.


Andrius Šedžius už Nabokovo „Lolitos“ ekranizavimą bulvarinėje televizijoje su gimnaziste Monika buvo pripažintas „Metų artistu“, pralenkdamas Arvydą Sekmoką už atominį spektaklį „Mes statėme, statėme ir pagaliau korėjiečiai pabėgo“ ir Liną Karalių už „Oskaro“ nevertą vaidmenį interpeliaciniame filme „Karaliaus kalba“.


„Metų stebuklo“ apdovanojimas teko Artūrui Zuokui už  vilniečių atlyginimą 6400 litų. Stebuklai paprastai būna lygiai septyni. Bet atskaičiavus abonentinį mokestį liks 6400. Į šį apdovanojimą pretendavo lenkų pergalė Vilniuje , paskutinis stebuklas leidžiantis kanonizuoti Joną Paulių II ir Arvydas Anušauskas už tai, kad rado ČŽV kalėjimus kurių nebuvo, nors gal ir buvo, bet nerado.


„Dviračio žvaigždė“ buvo įteikta „Metų sportininku“ pripažintam Žydrūnui Savickui – už tai, kad stipriausias žmogus susidėjo su Zuoku ir dabar yra dar 15 procentų stipresnis. Be Savicko, į apdovanojimą pretendavo Donata Rimšaitė už naująją šiuolaikinės penkiakovės rungtį – greitąsias vedybas su rusu ir Jonas Kazlauskas. Prieš 30 metų gal kas ir būtų patikėjęs, kad telefonai fotografuos, bet kad lietuvis CSKA treniruos...


Valstybiniame sektoriuje už penkis tūkstančius litų dirba bepročiai arba vagys – ši Eligijaus Masiulio frazė tapo „Metų fraze“.  Apdovanojimui buvo nominuota auksinė Andrius Šedžius frazė „Aš ne toks durnas kaip atrodau“ ir Andriaus Kubiliaus mintis, kad 2014 m. įsivesime eurą, o iki to laiko laimėsime Europos krepšinio čempionatą ir „Euroviziją“. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus