• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išrinkti 5 geriausi Holivudo tėveliai  15 

2008-06-17 00:00:00

Išrinkti 5 geriausi Holivudo tėveliai
Parengta pagal užsienio informaciją , "Gamma"nuotr.
1. Brad’as Pitt’as dėl savo beribio atsidavimo šeimai, vėl viršūnėje. Brad’as kartą yra pasakęs, jog būtų laimingas, net turėdamas keturiolika vaikų.

Brad’as ir Andželina šiuo metu kantriai laukia rugpjūtį gimsiančių dvynukų. Jų šeimoje šiuo metu auga Maddox’as, Pax’as, Zahara ir Shiloh.

2. Matt Damon, kino ekranuose geriausiai pažįstamas kaip Jason’as Bourne‘as (“Bornas: galutinis tikslas”). Tačiau namie jo laukia kiek kitokie malonūs rūpesčiai – atlikti rūpestingo vyro bei tėčio pareigas.

Kartu su savo žmona Luciana Barroso augina devynmetę Alexia iš jos pirmosios santuokos, 2006-ųjų metų birželį gimė jų dukra Isabella. O 2008-ųjų kovą Matt‘as pranešė, jog kartu su žmona laukia dar vieno vaikelio.

3. Karjera, vaikai ir stilinga žmona – tai kuo labaiausiai rūpinasi David’as Beckham’as. Garsusis futbolininkas ir  Victoria Beckham augina tris nuostabius sūnus: Cruz’ą David’ą, Brooklyn’ą Joseph’ą, ir Romeo James’ą.

Vienam interviu Beckham’as didžiuodamasis pasakė: „Auginti tris berniukus kartais yra sunku, bet nėra nieko malonesnio kaip grįžti namo ir matyti savo vaikus, leisti su jais laiką. Nieko geresnio pasaulyje negali būti.”

4. Patrick’as Dempsey yra talentingas aktorius, atsidavęs vyras ir nuostabus tėvas. Jis daugiau nei tiesiog puikios išvaizdos Holivudo žvaigždutė.

Didžiąją laisvalaikio dalį jis leidžia su širdį pavergusia dukrele Talula Fyfe. 2007-aisiais jo žmona Jillian’a Fink pagimdė dvynukus Sullivan’ą Patrick’ą ir Darby’ų Galen’ą.

5. Tą akimirką, kai Seal’as išvydo Heidi Klum, ji suprato, jog ši moteris ir yra toji vienintelė . Nors ji laukėsi vaikelio nuo vyro iš ankstesnės draugystės, Seal’as nenustojo jai mergintis ir 2005 metais pora pagaliau susituokė.
Interviu Seal’as nenustoja kartojęs, jog jo žmona gražiausia tada, kai laukiasi. Žavinga pora šiuo metu augina sūnus Johan’ą Riley’ų and Henry Guenther’į bei Heidi dukrą Leni.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2008-06-26 16:49:54
Man geriausias atrodo seal'as. Daug straipsniu skaiciau kaip puikiai jis su visa seima leidzia atostagas,kaip daug demesio skiria vaikams.Atrodo jis labai geras tetis.
kamile
2008-06-17 14:30:54
Kiek skaiciau is zurnalu apie Bekchama rase : tikrai, kad jis geras tetis. Labai jais rupinasi .VA.
as
2008-06-17 14:14:40
cia svarbiausia kaip aktorius atrodo kaip pastebejau, jei patrauklus vadinasi geras tevas. va Pitas turi daug vaiku ir tikrai manau kad nei vienas is toliau isvardintu nesugebetu tiek veiku rupintis.